Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka


wordy

Recommended Posts

@Honza1401 no zatím jako "cip" se prezentuješ pouze Ty...

Příjdeš s požadavkem, aby Ti někdo nejlíp po internetu vyměnil spojku (z vlastních dílů) bez udání informací o autě a když nedostaneš to co chceš slyšet, tak děláš klávesnicového ranaře.😂

Mám stejný auto a proto se zajímám na kolik ta akce se spojkou přijde... 

14 tisíc za výměnu a matroš je dobrá cena, tak když máš nabídku využij ji...:papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se jedná o robota jsem věděl, protože když se tazatel ptal, založil nebo napsal do třech vláken najednou. Jestli jsou jeho dotazy smazaný nebo sloučený už je teď jedno. Základ je v klidu napsat o co mi jde a hlavně, chovat se zde slušně. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Honza1401 napsal:

Hluboce se omlouvám, myslel jsme, že takový technický znalec bude jistě vědět, že tento vůz s touto motorizací se dodával pouze s robotem :)  jinak tedy ještě jednou P 5008 1.6 HDI 84kw ROBOTIZOVANÁ PŘEVODOVKA r.v.2013 125 000km

Tak tento vůz s touto motorizací mám s manuální převodovkou.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2019 at 20:52, Honza1401 napsal:

Hluboce se omlouvám, myslel jsme, že takový technický znalec bude jistě vědět, že tento vůz s touto motorizací se dodával pouze s robotem :)  jinak tedy ještě jednou P 5008 1.6 HDI 84kw ROBOTIZOVANÁ PŘEVODOVKA r.v.2013 125 000km

...nie je aj moja 1,6 s 84 kW z roku 2013 s manuálnou prevodovkou tá istá motorizácia??? Myslím, že stačí komunikovať slušne a hlavne vedieť čo potrebuješ. Som tu už cca 5 rokov a nikto ma tu nikdy neurážal a na dotaz som dostal odpoveď. Niekedy nezaškodí trochu pokornejšie správanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Diagnostikou se dělá autoadaptace převodovky - načítá se bod záběru spojky a schéma řazení , někdy to pomůže od projevů jako cukání nebo prokluz , ale někdy je spojka v takovým stavu , že už nelze načíst a je nutná její výměna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...

Mám 215tkm, servisák mi říkal, že už se blíží čas spojky (a dvouhmoty).  Jo vím to, ale zatím se sem tam objeví jen mírné vibrace dvouhmoty na neutrálu. Odjel jsem teď na tempomat půl Itálie a žádné nepřístojné chování. Jen když to auto pár dní stojí, zdá se mi, že spojka jde jakoby ztuha. Ale už se duševně i finančně připravuju. Jen se obávám, že se mi to sejde s FAPem a zadními kotouči najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...