Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 SW - nové svetlá


FanatiKKKK

Recommended Posts

Dobrý deň,

 

Potrebujem kúpiť nové svetlá na Peugeot 307 SW, terajšie svietia strašne slabo, pravdepodobne je vypadaná odrazová plocha. Momentálne mám halogénové svetlá (šošovky). Chcel by som sa opýtať ktorú značku svetiel by ste odporučili ? Pozeral som niečo takéto:

https://www.autodoc.sk/hd-karosserieteile/7027919

Ide mi o čo najväčšiu svietivosť, v týchto terajších som skúšal meniť žiarovky aj za hocijaké kvalitné ale nepomohlo to. V svetlách sa absolútne nevyznám, netuším kto robí kvalitnejšie svetlá a ktoré sú običajné číny.

Poprípade, je možné takéto svetlá repasovať a oplatí sa to ? 

Ďakujem za rady

Upraveno uživatelem Péťa
Opraven URL odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítaj na fóre. Myslím, že práve svetlá ktoré máš  v odkaze sú čistá čína. Ťažko nájsť niekoho kto má odskúšané viacero značiek aby mohol porovnávať, všeobecne sa vie, že 307čky nemajú práve najlepšie svetlá ale práve po facelifte by už mali byť o niečo lepšie, čo je asi tvoj prípad (nepíšeš presne r.v. auta ani podobné detaily potrebné aby ti niekto správne poradil). Osobne by som sa spoľahol na renomovanú značku ako napr. Valeo (originál výrobca v mojom prípade), ak potrebuješ ušetriť tak z vrakoviska a dohodnúť možnosť vrátenia v prípade že nefungujú ako treba, no na vrakovisku treba dávať pozor aj na anglickú verziu, ktorá býva oveľa lacnejšia ale pre európu absolútne nevhodná.

Ďalšia možnosť je, že problém nie je v samotnom svetle ale napríklad v chybnej žiarovke, v zlom nastavení, alebo v zle založenej žiarovke, to ale cez komp nezistíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...