Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,7 HDI egr


Tomason

Recommended Posts

Ahoj kluci. Věděl by někdo jestli při zaseknutym egru vylitne na dia kromě chyby egru i chyba váhy vzduchu? Nevím jestli měnit jen egr nebo i tu váhu, já myslím že váha ukazuje špatný hodnoty protože ten egr je zaseklej ale nevím jistě. Dá se předpokládat že chyba váhy zmizí po výměně egru teda? Já nevím snad poradíte ať nedávám novou zbytečně, čistit to nemá cenu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK díky. Myslel jsem si. Právě že přes diagnostiku vidim že váha posílá údaje tak mi bylo divný že píše něco o špatné komunikaci. Právě jsem myslel že váha pouze posílá údaje a je na rj to vyhodnotit. Ale není tak chytrá aby si dala dvě a dvě dohromady a tak vidí chybu i u té váhy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi lítala hodnota na přední váze, ale bez chyb EGR. Občas lehké škubnutí. Samo chyba na průtoku vzduchu. Zkoušel jsem přehodit váhy mezi sebou a taky kabeláž, jestli se topo přehození neobjeví na zadní. Po nějaké delší době i přechodka na EGR. Neměl jsem čas se tím zabývat, tak jsem oba EGRy odpojil a nomálně jezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...