Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapach benzinu/splodin v kabine 2.0i cc


blackwhit

Recommended Posts

OK. Tak ak to je až tak cítiť, možno by to vadilo aj mne. Ja len že na mojom mám už takmer 300t km a filter výparov pôvodný a v kabíne benzín necítim takmer nikdy, vonku ho občas zacítim, ale väčšinou iba mierne, aj to iba keď je motor ešte studený. Predtým ako by som vrazil peniaze do toho filtra tak určite by som skontroloval celú trasu, hlavne čerpadlo v nádrži. Keď som mal palivové čerpadlo von, tak tesnenie išlo nekompromisne nové a originál (otlačené stvrdnuté netesní tak spoľahlivo) a už som videl aj zle nasadené tesnenie v objímke ( čo sa pri tomto priemere ľahko môže stať) a problém je na svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě vím, že to leze ze přede, u řidiče to není tak strašný, ale přítelkyně si na to stěžuje, navíc, ona smrad benzínu nesnáší a dělá se jí z toho blbě xD Vzadu to naopak cítít nejde. Vyměním, ae ne teď, autem se teď stejně už díky nové práci nejezdí tolik, co jsem jezdil minulý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...