Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklápění zrcátek


Macoo

Recommended Posts

A pokud máš přeci jen pocit že by se zrcátka mohli poškodit v zimě tak mráz jim neuškodí co by mohlo vypadat zle je pokud by padala omrzlice nebo podobné svinstva ale to budeš mít dost práce se vůbec dostat do auta takže raději počkáš až to povolí. Já to dělám tak že při příjezdu na místo sklopím zrcátka dříve než zhasnu motor ovladačem tím zamezím nekontrolovanému odklopení zrcátek při odemčení vozu. A mám vyzkoušeno že i když hodně zapadnou sněhem nebo zamoknou a pak to zamrzne tak stačí než je odklápíš za každé zrcátko jakoby škubnout aby popraskal případný led který se udělal okolo toho kloubu. Ale i když všechno tohle neuděláš a přijdeš k autu které bude zamrzlé kolem dokola odemkneš a zrcátka se neodklopí tak se tam nic nepokazí motorky mají ochranu proti přetížení a ten motorek zkrátka zabere aby zrcátko odklopil a pokud mu v tom cokoliv brání tak to zkusí ještě jednou a když to nejde tak ho nechá sklopené a je pak na řidiči aby to po nějaké době zkusil ovladačem.  Taky se mi povedlo že jsem jel z práce domů a měl jsem obě zrcadla sklopená protože to zamrzlo v tom kloubu no a co myslíš že poldové budou v takovém něčase vartovat u silnice a čumět jestli máš otevřená zrcadla.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sa podelim este s mojou skusenostou...spatne zrkadlo na spolujazdcovaj strane mi niekedy hapruje, ze sa neotvori pri odomknuti auta (co je sposobene asi necistotami alebo by tam bolo potrebne to namazat, kedze sa to deje aj su vonku horucavy), co je sposobene ochranou proti pretazeniu motorceka, ako pisal kolega vyssie, tak nie je sa coho bat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, ci je to tym, aj mne to robi spolujazdcove. A uz som sa dostal do takeho extremu ze som mesiac jazdil zo sklopenym. teraz sa odklopilo a nezaklapa. tak cakam kedy sa zasen zaklopy....

mal som to rozobrate, teda nie uplne do srobiku ale moc tam nja mazanie nieje...

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Pripájam sa s mojou skúsenosťou, po výmene nového pravého späťáku od ALKAR     https://www.alkar.es/en/online-shop/mirrors/6102740.html

nefunguje sklápanie. Keď som na stole pripojil 12V na príslušné piny konektora, tak zrkadlo sklápa, ale v aute nie. Prúd to odoberá približne rovnaký, ako u pôvodného zrkadla asi 500mA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...