Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skok z 806 na 5008


adraj

Recommended Posts

Zdravím klubáky.

Jednou v životě sme si chtěli udělat radost zcela novým autem. Mým snem byla,od doby co jsem viděl první fotky,5008. 

Sen sem si splnil 20.6 v Jihlavě. V životě sem neměl auto s automatem a trosku se toho bál. Teď bych už neměnil. 

1.6 benzin a jede to jak ďas. Doma opečovávám ještě 19 let starou 806, na kterou nedám dopustit. A zůstane i nadále. Byla i Lancia Phedra,ta šla na protiůčet. 

To auto mě neskutečně baví a radost mám pořád jak malej Jarda:super:papa

IMG_20180623_091937.jpg

IMG_20180623_091958.jpg

IMG_20180626_215421.jpg

IMG_20180626_215446.jpg

IMG_20180626_215622.jpg

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Za mňa takisto jedna z mála vecí, za ktorú sa oplatí priplatiť nad rámec balíka Allure sú práve led svetlá. Svietia uplne že užasne, keď som z 3008 s led presadol do 406, tak som mal pocit večer že predomnou svietia 2 kahance s nič som skoro nevidel(samozrejme aj nové halogeny budú svietiť inak ako na 18 ročnom aute). Pre bezpečnosť jazdy sú práve tie svetlá oveľa vhodnejšie ako kdejakí asistenti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Mám sice klasické světla, ale svítí i za deště velmi pěkně a do dálky oproti předchozím bi-xenonum na Lancii je to trošku slabší, ale i tak to svítí hodně. Pořídil jsem lepší žárovky Philips a opravdu si nemohu stěžovat. Nelituji, že nemám led, navíc tolik za tmy nejezdím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Měl jsem na den půjčenou 5008 s halogeny a mě ta světla nestačí, hlavně za toho deště. Na současné Octavii II mi svítí lépe, půjdu nakonec do LED.

Ty máš ještě starou 1.6, nebo už puretech 133kW? Jak se s ním prosím tě jezdí?

Upraveno uživatelem Fangluin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...