Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13. sraz Peugeot klubu - 2. zimní klouzání - sraz s prozatím největší úmrtností


Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Daris

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Daris

Zdravim vsechny, sraz byl fakt super a hlavne me tesi to, ze tam jezdej normalni lidi,kterych je uz malo ;)

Jinak jsem se dneska prihlasila a jsem segra od Zipika :papa

Tak tos to vzala fakt rychle:super ahoj a nelekni se niceho :-)sem moc rada ze rozsiris divci rady:-))))

Neboj ja se jen tak neleknu. Ale ty jsi na srazu nebyla,ze?

ja ji tam videl :D

to je v pohode, ja chtela vendulku, ale nekdo mi ji myslim obsadil, tak to neslo a ted sem tu takle v prestrojeni a nikdo nevi kdo sem:D:D:D

Az na vyjimky, co me napraskaj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Ahojky všem! Moooooooooooc ráda jsem Vás viděla, a navzdory technickým obtížím to byl zase prima srázek. Děkuji všem organizátorům za organizaci a všem účastníkům za účast. ....a samozřejmě vítam Daris ;):papa

Dekuji.Vzala jsem to zodpovedne s tim, ze se mam prihlasit, jak jste rikaly s Vendulkou.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Daris

Původně zaslal: Netopýrka

Ahojky všem! Moooooooooooc ráda jsem Vás viděla, a navzdory technickým obtížím to byl zase prima srázek. Děkuji všem organizátorům za organizaci a všem účastníkům za účast. ....a samozřejmě vítam Daris ;):papa

Dekuji.Vzala jsem to zodpovedne s tim, ze se mam prihlasit, jak jste rikaly s Vendulkou.;)

A ted mi nekdo vysvetlete, proc slecny do klubu musej lakat slecny???a vy si pak stezujete jak je jich malo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

No tak holky ono je to těžký sehnat nějakou slečnu která by byla fanda do peugeotu a chtěla by byt členem :papa

Jsem rád, že vidíš, že to není žádná sranda. No a k tomu, aby byla hezká milá a zábavná že ...

No já už mám splněno, tak se koukej snažit taky chuligáne :D

[upravil dne 5-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak nemusela by nutne byt clenem, mohla by byt i clenkou a nemyslim, ze by takovejch slecen bylo malo...staci spravne zapracovat....vis kolik holek z myho okoli kouka po peugeotech a hlasi pekny kousky?(myslim auta, ne chlapy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dobrej napad napisu si inzerat do seznamky ze hledam nejakou slecnu co by se ujala smutnyho clovicka s malym lvickem kterej sice je malej ale o to milejsi a jak se rika co je maly to je mily a .... no a taky ze by se pak stala clenkou P-C a jezdila na srazy.. aby vas tu clenek bylo vic co ja bych pro vas holky neudelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne ze sem si vsimla, Zipiku, ja ti jmenem svym a mozna i nekoho jinyho, ale zatim nevim koho udeluju pochvalu!jsi jednicka!!!

No a Mardo, pochopils to sqele. muzete si i vy nezadani udelat soutez, kdo bude nejuspesnejsi, ale tvuj inzerat zni fakt dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D Vendy, ty sis nevsimla, ze tady kluci vodi na srazy jen nove kluky? Zrejme je to nejaka podivna rovnice na udrzeni muzske rvonovahy...a my jsme jeji narusitelky

no tak eště že sem tam z čapy-m nejel. eště by sme se stali středem pomluv:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

No a Mardo, pochopils to sqele. muzete si i vy nezadani udelat soutez, kdo bude nejuspesnejsi, ale tvuj inzerat zni fakt dobre.

Jo lakave znit muze ale horsi to bude jestli me nekdo pak bbude chtit a skoda ze se soutez nevyhlasila uz driv tak pred rokem to bych vam dotahl aspon 4 clenky ale ted je obdoby sucha.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Petr 406 red

No tak holky ono je to těžký sehnat nějakou slečnu která by byla fanda do peugeotu a chtěla by byt členem :papa

Jsem rád, že vidíš, že to není žádná sranda. No a k tomu, aby byla hezká milá a zábavná že ...

No já už mám splněno, tak se koukej snažit taky chuligáne :D

Taky mám splněno, HEČ

:papa:papa:aut

[upravil dne 5-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...