Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto nechce chytnout


FandaVit

Recommended Posts

Zdravím,

mám trochu větší problém se svým Peugeot 307 SW 2,0HDi 79kw. Odpojoval jsem kable, které jsou po pojistkami v motorovem prostou a nekde jsem asi zavadil a myslím že auto dostala  ,,ránu´´ . Po obepětovném připojení kablů i baterky auto nechce nastartovat. Točí, nafta tam jde ale nechce chytnout. Na ether (snad to pisu dobře) auto chytlo . Na palubce svítí kontrolka motoru,ABS a ESP. Na diagnostice to ukázalo 3 závady : váha vzduchu,plynový pedál  (kdyz auto na ether chytlo vylelo na 3000 otáček)a třetí si nepamatuju .

Nevíte co by to mohlo být ? Napadla mě řídící jednotka motoru 

PS:věci jako druhy kliček, odpojit baterku na delší dobu atd. vše vyzkoušeno

Díky za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne sa to musí odpájať po uspaní počítačov a po odpojení batérie. Tiež ma napadli maxi poistky, ku ktorým je prístup práve až po odpojení BSM, takže keď ich budeš znova odpájať (po odpojení batérie), skontrolovať okom všetky piny a samozrejme aj maxi poistky. Pokiaľ ide o ABS tak na mojej 307 to určite bola poistka č2 30A, ale to je jedno, keď to už raz bude odpojené tak skontroluj všetky maxi poistky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpájať sa musí batéria keď chceš odpojiť BSM ( na ktorom sú aj maxi poistky ). Pohľadom vadnú poistku vždy neodhalíš, hlavne pokiaľ ju ani nevyberieš, istota je premerať ich. Samozrejme že problém môže byť úplne inde, ale hľadať chybu bez toho aby som mal istotu, že poistky sú OK by nebolo múdre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...