Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP


newworld

Recommended Posts

Poradí mi někdo,zda má Peugeot partner tepee 1,6 hdi 10/2012 někde nádobku na aditivum k fitru pevných částic?Někdo tvrdí že ano,někdo že ne,a pokud ano,kde bych tuto látku sehnal?Vím,že by měla být někde pod nádrží,nicméně mi v jednom servise tvrdili,že v tento rok se to tam ještě nedávalo a v druhém mi na to nejsou schopni ani odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Chcelo by to napojiť na diagnostiku /nie nejakú univerzálnu ale Diagbox pre PSA autá/ a ako prvé by som skontroloval hladinu aditíva, stav zanesenia filtra a skúsiť spustiť nultenú regeneráciu. To by mohlo pomôcť, pokial bolo auto v poslednej dobe jazdené hlavne v meste. Pokial je už filter zanesený aditívom, tak pomôže iba jeho výmena resp. ODBORNÉ čistenie. Treba zvážiť všetky faktory, okrem iného nájazd km, spôsob jazdy atď. Príčina môže byť aj v nadmernej dymivosti motora, vtedy si myslím že by nútená regenerácia zabrala ale iba na chvilu, potom by booo treba pátrať po príčinách. Vykuchanie filtra ja osobne nedoporučujem, je len otázka času, kedy sa na to stk zamerajú a potom budú ludia, ktorí platili za kuchanie zase platiť za montáž filtra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat u Peugeota Partner Tepee 1.6 HDi  66kw 9HV, 122k km stále se opakuje chyba P1457 a P1351, nicméně FAP je vyčištěný, Eolys originální náplň v kapačce od autorizovaného dodána, mnou vyměněna, ale chyba se stále po chvíli (30-100km) opakuje. je nutno po výměně aditiva nastavit v řídící jednotce přes diagnostiku? stále mi to píše že chybí FAP. Hadice, trubky, spoje vše překontrolováno a zoufalost nabývá na velikosti. 

P1351 - relé žhavení vyměněno a přesto se rožlo opět. teď diagnostikou smazáno a zůstává jen P1457 - chybí FAP.

 

Děkuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...