Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 SW aut. klima netopí podle nastavených stupňů


Demiaroc

Recommended Posts

Ahojte, mám Puga 206 SW 2.0HDI rok výroby 2002 nalítané 203xxx. Mám ten problém, že na displeji, když si zadám že chci aby topilo na 21°, tak fouká stále ten nejchladnější... Až při 26 stupních začne topit, ale to zase už topí moc... Klimu mám prázdnou, ale s tou by to nemělo mít nic společného... Motor se v pohodě zahřeje. Ještě se chci zeptat, jestli má panel na nastavení klimy svítit.

 

Děkuji za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Trošu možná :D ale chápete... dobře klima nevalí.. Ale když vypnu klimu a dám režim eko, tak by to snad mělo topit podle nastavených stupňů ne? Přece nemůže být mezi 24° a 26° takový obrovský rozdil? Dejme tomu, že je venku 13° a když chci, aby topilo na 21° tak nebude foukat úplně studený ne? Stejně tak 24° nebude úplně studený vzduch... a 26° najednou úplně teplý? To je zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal bych vyčištěním čidla vnitřní teploty. Obvykle stačí zvenku (z kabiny) vyfoukat stlačeným vzduchem. Případně rozebrat a zkontrolovat. Tak si vzpomínám, že když nastavuješ stupně, tak v celém rozsahu se snaží "regulovat", ale když potom nastavíš poslední hodnotu "MAX", tak klapka zajede nuceně na doraz, už bez zkoumání, jakou hodnotu dává čidlo.

Podsvícení má fungovat, najdi si návod na výměnu žárovek.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to vyfoukal stlačeným vzduchem a nepomohlo :(

Měnil jsem dnes ty žárovky.. teď už svítí jen jedna.. Šly špatně z té objímky či co to je.. povedly se mi v té plastové blbost rozbít.. Nakonec jsme to z tama dostali, ale nesvítí..

Nevíš, jak se té plastové blbosti říká? Ať vím, co mám chtít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...