Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6 Hdi 68kW chiptuning


ucastnik

Recommended Posts

Ahoj, raketu nepotrebuju, spise pridat trochu koniku a hlavne toho kroutaku, by to trochu jelo i do kopce.  Koukal jsem na chiptuning.cz maj v databazi mereni tento motor na 93 KW. Myslim, ze by my stacilo i min kolem 80 kw. Do Chomutova se mi nechce, radsi bych neco v Praze a okoli ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zadny cipovani na ulici, myslim, ze ke kazdemu chipovani patri zkouzka na brzde pred a pod jinak to moc nema cenu, myslel jsme jestli nekdo z vas nema zkusenosti s fimami jako mereni-vykonu.cz, profi-chiptuning.cz nebo motorpower.cz. Tyhle firmy maji vlastni brdu a delaji mereni pred a po ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nechceš nějakou raketu tak nechápu k čemu potřebuješ měření na brzdě. Doporučení jsi dostal, a osobně si myslím že jak ty říkáš čipování na ulici je lepší než od nějakých "firem" kteří se na tebe z vysoka vys*** až budeš mít nějaký problém s tím že ti řeknou že při předání to bylo v pořádku, takových recenzí je na netu spousta, stačí si to trochu pročíst a pohledat :) Osobně mám taky chip bez měření na brzdě a stačí mi to, že sám cítím nárůst výkonu a nepotřebuju k tomu nějaký papír. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám od Profi chip tuning načipovanou P 5008 2,0 HDI. Měření na brzdě, vrze čipu Optimal. Před 156 koní a 360 Nm, Po 183 koní a 420 Nm. Byl jsem přímo u válcové skušebny, takže žádný podvod. Je to v Praze.

Odkaz na tvůj motor: http://www.profi-chiptuning.cz/osobni-automobily/peugeot/308/6337-308-1-6-hdi-68-kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 6. 2018 at 14:57, ucastnik napsal:

Nechci zadny cipovani na ulici, myslim, ze ke kazdemu chipovani patri zkouzka na brzde pred a pod jinak to moc nema cenu, myslel jsme jestli nekdo z vas nema zkusenosti s fimami jako mereni-vykonu.cz, profi-chiptuning.cz nebo motorpower.cz. Tyhle firmy maji vlastni brdu a delaji mereni pred a po ...

myslim, ze Straki zamereny na peugeoty bez brzdy je vetsi jistota nez chip tuning kdejake firmy. Jednu mam tady za rohem v pocernicich a ani bych u nich nezaparkoval radsi......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že nechat udělat úpravu u člověka který se věnuje daným motorům většinu svého profesního života a má za sebou řadu úspěšných úprav potvrzených u zdejších lidí je daleko větší jistota než firmy kde sekají úpravy po stovkách a nedělají rozdíl mezi tím jestli to je VW nebo PSA koncern. Je to jen o tom že ta firma se živí jen těma úpravama tudíž má vše nastaveno tak aby se prezentovala jak je skvělá a jak jsou jejich prostory vybavené. Věř tomu že když by Straki dělal jen úpravy a nic jiného a cpal by tolik peněz do reklamy jako cpou tyhle firmy tak už by dnes měl tu brzdu taky. Ale Straki dělá veškerý servis zná ty motory do posledního šroubku a hlavně při svých zkušenostech dokáže posoudit stav konkrétního motoru a o kolik je efektivní mu natáhnout hodnoty.  Po zkušenostech které jsem za svoji éru okolo aut nasbíral si troufnu napsat že Straki je jeden z hodně mála fachmanů v téhle kotlině co se ve své práci vyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...