Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508 - aditivum do FAP


Guest vd66

Recommended Posts

Pozor na servis  .....kde Vám okamžitě chtějí při dolití aditiva  buď vnutit komplet celou nádržku s aditivem a nebo ještě k tomu FAP ( cca po 150. 000km vám řeknou že je  po smrti) , tak jak se to stalo mě v jednou servisu

Nabídli mi opravu za 42000Kč !!! (servis , výměna FAP + aditivum+ práce )

Ceny - dolití aditiva  cca od 5000 - 7000 Kč dle množství aditiva (odmítli mi dolít, prý jim diagnostika píše  chybu, neprodali mi ani aditivum)

 

Pak jsem našel mechanika a supeeeeer,  vše opraveno, diagnostikou aktivováno dolití atd. a auto jezdí bez problému

 

 

 

Upraveno uživatelem vd66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, vd66 napsal:

Pak jsem našel mechanika a supeeeeer,  vše opraveno, diagnostikou aktivováno dolití atd. a auto jezdí bez problému

Tak schválně, jak dlouho to vydrží :D 
Tipuju 10tis km :myslim  Zvlášť, jestli tam dolili adiktivum :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TomasARN napsal:

Nevidim relevantny obsah tejto temy.

1. Nenapisal si aky servis Peugeot

2. To, ze sa to stalo tebe, neznamena, ze to robia kazdemu

3. e to aditivum a nie adiktivum

a by si se nepos ..... nebo to mám napisat slovensky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vd66 tak se uklidíme ... Tady nejsme na FB a podob., takže takovéhle výlevy tady trpět nebudeme. Od nováčků zvláště :bacha 


Jinak pokud ti došlo aditivum a v Peugeotu zjistili, že je krom toho i FAP na výměnu, tak ti logicky jen aditivum nedoplní. Za pár tisíc km bys byl zpátky s reklamací.
Samozřejmě, nebyl jsem u toho, jen odhaduju dle příběhů ostatních provozovatelů vozidel s FAPem ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vd66 pekne sa ukludni a zamysli sa co si napisal za nezmysel. Ten tvoj servisak spravil nejaku diagnostiku aby zistil, ze naozaj je FAP a nadrzka v poriadku? Pises servis Peugeot, to je tak vseobecny pojem, ked nenapises, ktory konkretny servis, lebo ten servis nevlastni fabrika Peugeot, ale nejaky koncesionar a tych je vela 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...