Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výběr motoru 2008


Michael B

Recommended Posts

Ahoj Pežoťáci, tak po dlouhých úvahách a výběru auta mám dva favority Crosslanda a P2008.

Manželce se víc líbí P2008 a tak asi je rozhodnuto a potřeboval bych poradit motor.

Jezdíme převážně město 2-5km denně a 20km odpoledne do vedlejšího města na ryby a 1x dovolená Chorvatsko.

Chtěl bych 1,2 turbo, ale mám obavu aby ten městský provoz mu nevadil a přece jen do něj lít lepší benzín a lepší olej mě trochu odrazuje.

Vím že většina motorů s turbem byla náchylná a měla více závad, tak jak je to.

Moc díky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tal to je docela dobrý, protože v bazaru jich je pomálu a ještě s benzínem skoro vůbec.

Co jsem zatím byl ve dvou autosalónech tak mi cena vyšla na 355 000,- 1,2 82k activ + packet city bez metalízi.

Za takovou cenu co píšeš bych asi taky do toho šel a spokojil se s motorem 1,2 82k no uvidím co mi nabídnou zítra a jaké jsou možnosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barva bílá mi zas tak nevadí.

třeba tohle: http://dealers.peugeot.cz/vozy/?action=showDealerCarDetail&id=77263

nebo http://www.olfincar.peugeot.cz/olfin-car-palace/nove-vozy-skladem/

Když tak mi to napiš do mailu: michaelgelo@seznam.cz

zítra tam chceme zrovna jet se podívat i na Opla a zeptat se na protiúčet na auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám, ale v bílém :) a bez panorama střechy :(.

Vyšla s nájezdem 23tKm na 350 tKč, interiér má v bronzové barvě včetně sedaček, má tažné, zadní zatmavená okna, všechna v elektrice, klimu dual automatic, výbava Allure, snímač světel a stěrače, nemá Gripp Control, který stejně nemá dobrou pověst, ale jde prý dodělat, kabeláž tam je.

 

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S atmosférou jsem nejel, ale ta 1,2 THP 96kW (slabší už ani není v nabídce) jede nádherně. Ale jestli opravdu jezdíš jen 20km do vedlejšího města, tak ti bude atmosféra stačit. To Chorvatsko jednou ročně nějak přežiješ.

Pokud chceš mnohem dospělejší a ergonomicky lepší auto, tak za stejnou cenu jako je 2008 1,2 60kW Allure koupíš 308 Active s 1,2THP 96kW. Rozdíl ve zrychlení je neuvěřitelných 5 vteřin.

Doma máme 308 96kW a 2008 81kW a musím říct, že i mezi těmahle dvěma motory je opravdu velký rozdíl. A mezi těmi auty ještě větší. 308 má mnohem lepší pozici za volantem, lepší jízdní vlastnosti, je mnohem líp odhlučněná (zvláště motor je u 2008 dost slyšet - samotný zvuk motoru, hučení, svištění, atd.). 308 je celkově mnohem dospělejší a vyladěnější auto, které je radost řídit. 2008 je hezké vozidlo pro přepravu z bodu A do bodu B.

Upraveno uživatelem Ajap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...