Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nadrz 406 HDi


LubomirL

Recommended Posts

Dobry den. 

V Peugeote som bol objednat uzaver na podavacie cerpadlo s tym ze podla vinka mam mat ten ktory mi poslali. Samozrejme ze nesedel na zavyt. 

Ako dovod mi oznamili ze od nafty sa po tych rokoch roztiahol plast na hrdle. 

Podavacie cerpadlo mi presne sedi a gumicku treba trocha naspanovat ale sedi tiez. Tak ze neni volne polozena ale nasunuta. Neviem vsak co je na tom pravdy ci sa moze plast napit od nafty a uzaversa potom neda dotiahnut. 

Uzaver som ponadrezoval po obvode a nakrutil na hrdlo no podavacie cerpadlo netesni tak ako by malo. 

Co mi pomoze v tejto situacii ? Existuje viacej priemerov tych uzaverov alebo bude treba vymenit nadrz ? 

Bude nadrz z ineho auta dobra ? 

Poradte co s tym ?

Dakujem. 

Peugeot 406 Break 2.0 HDi RHZ 80 kW r.v.99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, jak ti řekli-- závit na nádrži se po těch letech zvětší tak, že nová matka pak nejde našroubovat, hlavně nesmí být ten závit BEZ MATKY !!, teď ti možná pomůže origo přípravek na povolení/ utažení té matky (dá se přes něho tlačit shora matku do závitu, nebo sundat nádrž a pomalu opilovávat velkým pilníkem závit na nádrži a zkoušet matku heftnout--mám to za sebou, mmch. je to dobrá drbačka...

PRO OSTATNI-- když budete něco dělat s čerpadlem v nádrži (měrkou), tak až vytáhnete čerpadlo, zašroubujte matku hned zpátky na závit nádrže a až pak řešte problém s čerpadlem, tímto postupem se závit na nádrži neroztáhne :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super ... mna to napadlo tiez pilovat ... ale radsej uberiem z matice ako z nadrze. Kazdopadne asi zozeniem druhu nadrz. Ono totizto aj ked by som to riesil s tym pripravkom asi by som aj tak neutiahol tu maticu na doraz lebo by sa tiez rozrltiahla a nakoniec asi praskla. 

Ine riesenie uz asi neexistuje co ? Ako to riesit sposobom vyssie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...