Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedacka 3 rady


Lukas.407

Recommended Posts

V serviceboxu jsou... ale cela bazarová sedačka bude bezpochyby mnohem levnější, zvlášť pokud je to díl, který lze vzít z prostřední sedačky druhé řady. Krom toho můžeš koupit nějakou odrbanou... 

 

Nevím, jestli jsme vybral podle popisu správný díl, ale servicebox vyhodil cenu asi 4,5 kKč.

 

H. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zskusím tady... jak se sundává čalounění opěráku sedačky třetí řady? Ten díl 15 na obrázku nahoře jako začátek... je tam jen naražený? Ani násilím se mi to zatím nepodařilo.

Případně, kolik teď stojí sedačky? Na bazoši jde najít i inzeráty za 600 ale jsou daleko... 

 

Nastěhovaly se mi do garáže myši a v uskladněný sklapnutý sedačce, co používám jako sedmou když potřebuju si udělaly hnízdo. Do zad vykousaly díru o průměru asi 12 cm a navíc to prochcaly mrchy jedny malý chlupatý.. 

Tak řeším, jestli to nějak svépomocí zalátat, případně se zeptám čalouníka, co by stála oprava, ale počítám, že za tři sta to neudělá... tak jestli se už reálně dají sedačky koupit do tisícovky, tak asi koupím jinou no... 

 

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 600 je nejlevnější na bazoši asi 150 km ode mě, nabízí i přední a ty jsou podle fotek dost hnusný... otázka je, jestli by za 600 byly i ty zadní... něco nabízí i někdo ve městě... ten neuvádí cenu... Do 1000 je inzerátů na bazoši víc, ale zas jezdit pro ni 150 km tam a zpátky se mi úplně nechce.. a taky si pořád někdo snaží říct 3000 ale to je IMHO dneska už úlet. 

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak občas má člověk kliku... stavil jsem se ráno na vrakáči a uprostřed jiných aut tam stála černá C8, už docela rozebraná... ale v dost vyprázdněným interiéru se povalovala jedna zadní sedačka a to kupodivu krajní a ne prostřední... čalounění OK, mechanismus musím ještě vyzkoušet... ale vrakáčník za ní chtěl 400 tak i kdyby byl mechanismus poškozený, pořád mám tu prožranou. 

 

H. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...