Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zatékání do stropu


Stejsn

Recommended Posts

Po včerejší průtrži mračen mi dneska začala ze stropního zrcátka kapat voda. Šáhnul jsem na strop nad ním a byl nasáklý vodou, v rozsahu jak jsem na obrázku vyznačil červeně (čili celý předek stropu po celé šířce auta). Je pravděpodobné, aby tam zateklo kolem předního okna (že by se nějak rozlepilo?), nebo kolem antény? Ani na jednom není na pohledu zvenku vidět žádná vada nebo netěsnost, když jsem ale sundal stropní světýlko a kouknul do antény, je trochu zoxidovaná. Zase se mi ale nezdá, že by to takhle promočilo celou šířku stropu. Auto nemá šíbr nebo střešní okno. Setkal se s tím někdo?

mokro_strop_2.jpg

mokro_strop_antena.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem to podobně ale jen na jedne straně. bylo to špatně nalepeny sklo.
neteče to po skle ale kape to z rámu kastle na strop.
muže to byt i koroze rámu kde je okno přilepeny.
mě to teklo ještě po obložení zevnitř A sloupku za palubovku. tak koukni jestli ti to nenateklo do bsi

Upraveno uživatelem čakom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

K zatékání do vozidla přidám svoji zkušenost. Po jízdě v dešti, nebo po stání na dešti, mi z auta, pod místem sedačky řidiče kapala voda. Celá levá polovina vozu byla promočená, koberce a odhlučnění nasáklé vodou. Vše, včetně sedaček, koberců atd jsem vymontoval. Vozidlo jsem zaléval vodou a díval se, kudy teče voda dovnitř. Bylo to od lanka otevírání kapoty. Lanko prochází na levé straně před řidičem do "kanálu" před předním čelním sklem. Jsou zde stěrače, pylový filtr atd. Voda z čelního skla je sváděna přesně do míst, kde prochází lanko z kabiny do tohoto prostoru. Průchodka u lakna se nějak vysmekla, prodřela, a teklo to dovnitř. Z kabiny k tomu není žádný přístup. Musela by se sundat palubka. Tak jsem to očistil, dal speciální silikon - lepidlo, naplácal jej kolem lanka a od té doby je pokoj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj mám dve 406 a na oboch to tieklo cez anténu. Jedna je s pevnou strechou a druhú mám zo šíberom. Najskor som myslel že skrz šíber mi dobre neodteká ale bola to anténa. Musel som na oboch úplne demontovať očistiť a dal som obyč priesvitný silikón a od vtedy ani jedna kvapka ma už neobliala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...