Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč na dálkové ovládání


mmmb

Recommended Posts

Chci se podělit se zkušeností. Měl jsem jen jeden klíč na dálkové ovládání tak jsem si chtěl nechat udělat druhý.

Podle článků na fóru jsem si myslel, že to bude pohoda a že mě to vyjde ani ne na polovinu než originál.

Oslovil jsem 8 klíčařů jenom jedem dělal komplet klíč, ale cena se mi zdála vysoká 2600,- myslel jsme že se vlezu do 2000,-

Nakonec jsem si koupil klíč s eloktronikou za 1200,-

Nechal jsem si zjistit kod, který jsem neměl a nahrát klíč v Peugeotu za 600,-

Pak jsem chtěl nechat vyfrézovat planžetu, nová planžete ke klíči byla širší tak jsem ji poslal zpět za 55,- a došla mi nová která měla správný průřez, ale byla delší tak nezaklapla do klíče. Tak jsem si ji zbrousil a zjistil, že není problém jen v délce ale i v uchycení které je opačné a tedy planžeta trčí z klíče.

Zkusil jsem zajít za jiným klíčařem a ten říkal, že mi planžetu objedná, ale že není schopen říct jestli nepřijde stejná jakou mám. Tak jsem to vzdal a nechal vyfrézovat.

Vyfrézování planžety 400,-

Takže jsem „ušetřil“ klíč mě stál 2255,- a 3 týdny starostí.

Takže příště raději originál a nebo pozor na planžetu, šířku, délku a uchycení.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shodou okolností jsem to řešil minulý týden. 

Klíč z Aliexpressu za 400,- 

Vyfrézování za 100,-

Kód k imobilizéru za 60,- 

Diagnostika z Ali za 1480,-

Takže jsem to měl za půlku než mi to nacenil autorizák (3100,- klíč a 800,- programování)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobrý vědět. Ne všechny klíče jdou pak párovat. Takže pokud máš odkaz přímo na ten klíč, který šel, tak sem s ním. Bude se třeba někdy někomu hodit :myslim Možná bude lepší vložit "screenshot". Odkaz může být časem nefunkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obeslal jsem si více klíčařů, všichni chtěli cca 400 Kč. Až pak jsem si vzpomněl, že kolem jednoho chodím na poštu a ten mi to vyfrézoval za stovku, takže celkem klika. A kód nemám na žádné kartičce, jenom vytisknutý s VINkem na papíru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...