Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 - modrá metalíza 1.4


Jaakb

Recommended Posts

IMAG5790.thumb.jpg.b92439fa383f7124f3cc0c76ac852712.jpg
Zdary, chci představit svýho Peugeota 307.
Je to moje první auto, vybíral jsem hlavně kvůli nízký spotřebě(LPG), protože ho budu využívat hlavně do města a pár km za město + občasná zajížďka z euforie. 
Výroba r. 2004
LPG nainstalovaný 2014
Motor 1.4, 16V
Barva: modrá metalíza
- schválně vybráno, protože se nebudu péct v černym autě hlavně takhle v létě a trochu diverze od barevného trendu neuškodí :D 
Zatím co plánuju jsou spíše minimální změny. Např: zatmavení oken, nový výfuk (v tomhle je malá díra, takže spotřeba se zvedá), AUX autorádio (hudba je polovina ke kvalitní jízdě, dle mě teda)
Nějaký nárazníky a takhle se mi kupovat nechtěj, zaprvý jsou drahý a zadruhý mi to ve městě sejme každý druhý vyvýšený přechod pro chodce, protože většina je tak neskutečně blízko zemi, že je to škoda.

K ceně jsem si ještě vydobyl nový elektrony za polovinu ceny, takže letňáky komplet nový.


Určitě koupi zatím nelituji a jsem rád, že nejsem jedním z mnoha oktáváků, co žerou na dálnici 14l/km při předjíždění.IMAG5794.thumb.jpg.1a05d0f19b3adba9eaec8e355f1f0535.jpgIMAG5789.thumb.jpg.4064f71fd60ce4c57dcc05b56e3b8d5a.jpg

IMAG5795.jpg

IMAG5793.jpg

IMAG5791.jpg

IMAG5792.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...