Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zjištění výbavy podle VIN


Recommended Posts

Díky moc za zjištění výbavy ( senzory mě dost překvapili, že je tam nedávali a pak přešli ne nepřímý systém, což je za mě velký plus  ) 

Chtěl bych se ještě zeptat na baterku L2 640 60AH EF 640 EN, jestli se jedná o klasickou bezúdržbovou nebo typu EFB ? Mě přijde 60 AH na 1.2 benzín hodně, tak jestli to není něco speciálního.

Já vím že to na Peugeot forum moc nepatří, ale jestli bych mohl poprosit o zjištění výbavy C3ky,    VF7SCHMZ6GW643689  , zajímalo by mě jak je na tom  nevlastní brácha 208mičky

.

Upraveno uživatelem myzrael333
vin mi funguje jako odkaz, chtěl jsem pouze zkopírovat text
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě to je mi divný, starší auta s 1.2 vti  stop-start by mít neměla a i v  popisu výbavy je  napsáno bez stop start. Ale to nevadí, to jen tak pro zajímavost, možná je lepší mít silnější baterku.

Ještě by mě zajímalo co znamená toto :

DETEKCE POKLESU TLAKU V PNEU BEZ PŘÍMÉ INDIKACE LOKALIZACE

znamená to, že auto má senzory v pneu a má pouze kontrolku, tedy že mi nezobrazí display autíčko s tlaky na jednotlivých kolech ?

a nebo to znamená nepřímý systém bez senzorů s reset tlačítkem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímá detekce = senzory v pneu + počítač podhuštění

nepřímá detekce = bez senzorů v pneu (obyč. ventilky) , podhuštění je vypočítáno na základu obvodové rychlosti kola z ABS (podhuštěné kolo se točí rychleji) , je přítomno tlačítko reset pneu (fyzicky nebo v menu pal. počítače)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj, je možné zjistit podle VIN dostupnou servisní historii včetně výbavy auta.

VF3EBRHME13301854

je možné zjistit i citrona ?

VF7EBRHTB13184390

děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...