Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kroužek ABS


MartinN

Recommended Posts

Zdravím všechny, prosim o radu mam momentálně problém na sve 406 2001 mux, pres dia jsem zjistil ze mam špatný kroužek abs, zkontroloval jsem všechny krouzky a žádný není praskly, ještě jsem je očistil. Zkusil jsem za jízdy, jestli nektery snímac z kola neukazoval rychlost a všechny kola ukazuji rychlost. Zarazilo mě ale ze predni naprava ukazuje rychlost dejme tomh třeba 48km za hodinu a zadni naprava třeba 24 nebo predek 68 a zadek 34.. prostě polovinu. Chtěl jsem se zeptat zda je to správně nebo, kde dál hledat problém. Dekuji moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak problém vznikl? Najednou, anebo po výměně kroužku (náboje nebo kotouče)?

Pokud problém "vznikl sám", tak může to být na hranici citlivosti. Zkus vyčistit a zkontrolovat konektory. Kola v páru ukazují stejně?

Kroužky mívají různý počet zubů, možná někdo předtím měnil.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svítí abs kontrolka? I já jsem měl takový problém. Při jízdě mi diagnostika ukazovala, že tři snímače abs ukazují stejnou hodnotu a jeden snímač měl kolísavou hodnotu. Tento snímač abs jsem vyměnil a od té doby spokojenost. Jinak jak píše P607Olda, někdy pomůže očistit abs kroužky a prostříknout např. odmašťovačem nebo uvolňovačem zarezlých šroubů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz jsem to tak koupil a chtěl bych to dát dohromady, ano zadni kola ukazuji stejně, kroužky mam vyčištěne. 

 

Ještě zkusím prostriknout ty konektory, le myslim ze kdyby to byla chyba vyloženě ve snimaci abs, napsalo by ti snímac místo kroužků. Ještě taková zajímavost, když jsem byl v diagnostice v položce brzdy tak se mi rozsvitila kontrolka STOP a napsalo to brake fault, jel jsem s tim nekolik km a zároveň jsem koukal na ty hodnoty na těch snímačich a v tu chvíli to do chyb žádný ze animacu krouzku nehodilo, az po odpojeni diagnostiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...