Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Aku strunová sekačka / Vyžínač


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Tak zatím silně uvažuji o tomto - https://www.garland.cz/e-obchod/ralt-3040-vyzinac-s-aku-motorem-40-v-2870261.html

+ rychlonabiječka a 4Ah baterka, ještě bych vzal k tomu plotostřih.

Ta zaruka kterou nabizejí na stroj a pak na baterku je bezkonkurenční, navím mám doma Riwall motorovou vyvětvovací pilu a myslim že je dobrá, takže značky se nebojim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže zhruba 4400 Kč s baterií 4 Ah a rychlou nabíječkou, baterka záruka 2 roky..., tak nějak stál ten můj malý Stihl https://www.stihl.cz/Produkty-STIHL/Vyžínače-a-křovinořezy/Lehké-benzínové-vyžínače/2661-210/FS-38.aspx

spotřebuju cca 1.5 litru benzínu ročně, závada po 7. letech žádná, nekoupil jsem do toho zatím nic, jen benzín, je to takový tichý kolibřík :), já teda zůstanu u benzínu, ty baterie jsou furt moc drahé a hlavně dlouho nevydrží :myslim , ale když ho koupíš, napiš pak své dojmy z provozu :papa

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No vidiš to. Jsem na to zapomněl.

No zkrátka akumulator 4Ah je k neutahání, jak jsem myslel že si odpočinu při nabíjení, tak tomu tak není.

Poseču co je potřeba okolo stromů keřů chodníků, dejme tomu pul hodiny, pak se ostřihali plotostřihem keře co jsou jako živej plot, to Radka, a pak jsem omladil velikej keř ptačiho zobu, ja už jsem nemohl a ta potvora pořád jela a baterka ukazovala dvě ledky ze čtyřech. Hodinu práce dá určitě, možná i víc, druhý den jsem ještě dosekal něco před barakem a až pak šla na nabiječku, to měla už jen jednu led ze čtyř.

Ja jsem spokojenej, další bude řetězová pila. Tu benzinovou nejspiš prodam :D

Je fakt že mam trochu vyhrady k provedení strunovky, bojim se abych to držadlo neulomil, ale za ty prachy co bych chtěl, jede jak divá, i kopřivy to vzalo celkem snadno

20180702_171345.jpg

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako bych slyšel ržání jednoho elektroteroristy…. :aut Ale mluvil jsem o akunářadí se švagrem a nedá dopustit na jakousi menší řetězovku pro tesařské použití..... Do lesa na kubíky by s tím ale nešel, ani ve větším provedení....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně že do lesa to není, ale na zahradu kde potřebuješ tu a tam uříznout větev, rozřezat nějaký dřevo na ohniček atd, je to myslim idealní. A s elektroteroristou mně nesrovnávej, do toho mám hooodně daleko.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesrovnávám, jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám :papa Riwall mám klasickou benzínovou sekačku a zatím jede.... Výběr spotřebičů/pomocníků bych asi volil stejný i s tou řetězovkou nakonec.... :super

Co ten "Wimbledon", tam taky musíš dělat údržbu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, je to tak :), máš pravdu--obě firmy mají ty výrobky technicky stejné, jen jiná barva :mrk, cenově je Riwall na tom lépe i po ,,akci'' u Mountfildu :D

no, budu se odteď o Aku pomocníky na zahradu více zajímat, po skončení životnosti těch mých benzínových nějaký určitě koupím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...