Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chcete stříkat spodek--dutiny?


ozzy56

Recommended Posts

tak mě dnes napadlo, že začíná ideální doba na ošetření kastle proti korozi, protože se musím usmívat, když to tady někdo řeší v lednu, při minus 15 :), takže umýt spodek wapkou, trochu projet a nechat dva dny venku na slunku a může se jít na to...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm - to je tak , když jsi elektrikář a ještě bydlíš na sídlišti :bojim       Nebyl by někdo šikovný a ochotný a poblíž . . .  :myslim       Odměna jistá . . .  :papa

Já umím vystříkat dutiny leda tak té mojí  . . .    ale to je asi jiné téma  :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem stříkal spodek na berlingu a na xsaře.  807 by si to asi zasloužila protože čím dál víc uvažuju že to bude na dlouho poslední auto. Ale po zkušenostech co to bylo bordelu si tento nápad vytěsňuji z kebule.  Ale popravdě moc se mi  nechce dělat si bordel v garáži kvůli jednomu autu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, brutall napsal:

ozzy56: čím to budeš dělat?

nebudu to dělat, jen jsem psal, že je teď k tomu ideální doba :)

kdysi jsem to dělal profesionálně a používal přípravky od firmy BODY https://www.drogerie-ppv.cz/auto-moto-tmely-barvy-ve-spreji-oleje-kremy-na-boty-pripravky-na-spodky-aut-penetrace-a-pod-katskup412.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BODY jsou velmi dobré výrobky. Takhle jsem dědovi přes 4 lety vystrikaval podbehy, už tam byla koroze, takže se do drbalo dratenym kartáček... pořád to drží na svým místě. :)

Ale je o 1000% lepší to dělat na zdravém autě. Já na nový kare minimálně vyvoskuji dutiny,  z toho moc bordelu okolo není. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Kdysi jsem stříkal spodek na berlingu a na xsaře.  807 by si to asi zasloužila protože čím dál víc uvažuju že to bude na dlouho poslední auto. Ale po zkušenostech co to bylo bordelu si tento nápad vytěsňuji z kebule.  Ale popravdě moc se mi  nechce dělat si bordel v garáži kvůli jednomu autu. 

jsem pripraven se pridat, a myslim, ze by se pridal i @Klemoň a co @StibTo ?

Před hodinou, MilanF1 napsal:

BODY jsou velmi dobré výrobky. Takhle jsem dědovi přes 4 lety vystrikaval podbehy, už tam byla koroze, takže se do drbalo dratenym kartáček... pořád to drží na svým místě. :)

Ale je o 1000% lepší to dělat na zdravém autě. Já na nový kare minimálně vyvoskuji dutiny,  z toho moc bordelu okolo není. ;)

kdyz uz u tebe budu resit ta kola  (ano, v servise mi je odrbali obe dve), tak muzem poresit i ty dutiny :D, kdyz by to nevyslo u Veny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapci to by bylo spíš na celý den. když budem počítat s nějakou přípravou každého auta tak bych to viděl tak 3 max 4 auta. Mám vercajk na spodek na dutiny bych musel dokoupit ale pro vícero aut už by se to asi i vyplatilo.  Ale jsem na to dost blbě termínově teď do konce měsíce mám plno. A od 1.7 nastupuju do nové roboty takže tam se budu muset trochu rozkoukat než budu vědět jak mi bude vycházet volno.  Takže já osobně to vidím že někdy v půlce července by jsme se mohli zkusit domluvit jak by to vyšlo. Ale dříve asi opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já určitě ne. Udělám si to v práci, vystříkám si v podstatě jen prahy, spodky dveří a možná podběhy. Pokud najdu vhodné otvory, je to u mě na chvilku.

Jinak stříkat cely spodek do plastizolu, to už je na delší dobu. Hlavně očistit a obrousit, aby tam byla přilnavost k povrchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vena garážmistr napsal:

No chlapci to by bylo spíš na celý den. když budem počítat s nějakou přípravou každého auta tak bych to viděl tak 3 max 4 auta. Mám vercajk na spodek na dutiny bych musel dokoupit ale pro vícero aut už by se to asi i vyplatilo.  Ale jsem na to dost blbě termínově teď do konce měsíce mám plno. A od 1.7 nastupuju do nové roboty takže tam se budu muset trochu rozkoukat než budu vědět jak mi bude vycházet volno.  Takže já osobně to vidím že někdy v půlce července by jsme se mohli zkusit domluvit jak by to vyšlo. Ale dříve asi opravdu ne.

ja nemam problem, cerven by pro mne byl neresitelny. Jde o to, domluvit se tak aby to bylo dostatecne dopredu a vsichni si udelali cas. Ja se hlasim. a Kdyz se pridaji klemon a stibto, tak to jsou akorat 4 kousky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo tak to je.   Jak ukážeš vstřícnost, hned se ti to vymstí.  Ale to už bys ve svém věku mohl vědět. :papa   Stejně jako Scratch ví že : Kdo dřív příjde ten . . .    :mad:  A já se hlásil první a navíc modrý ovál počká, ten to vydržíííí  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nevím no kámoš který jezdí s přepravníkem aut říká že nejhůř se mu spí když má ložené modré ovály ty prej jsou slyšet jak je žere koroze. Jedno je jisté pokud k této akci přistoupíme musí to být akce naráz abych si nedělal bordel v dílně s každým extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Současné teplé počasí je přímo ideální k ošetření spodku, dutin a prahů. Tento týden jsem vystříkal prahy + dutiny u příbuzných ufo Hondy Civic. Používám jak psal ozzy56 Body 900 na dutiny+prahy a na spodek Body 950. Chtěl bych zkusit Dinitrol místo Body.

ozzy56 tvůj odkaz na nákup Body je velmi dobrý.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Vena garážmistr napsal:

musí to být akce naráz

Proto jsem taky psal jediný možný termín, kdy nemohu. Jsem autem na dovolené. Scratch jede autem v červnu, ty máš od 1.7. testovací období :myslim   Tak září ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...