Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdové potrubí


ladoga

Recommended Posts

Dobrý den, prosím o radu, mám potíže z brzdami, sháním brzdové potrubí, vlastně dvě trubky.Podle servis boxu:

4887 22

4887 23

Volal jsem do Peugeotu, říkali že už nejsou žádné k dispozici,ne vyrobí se a není ve skladu.Mozna na někdo zkušenosti s tím problémem,info na opravu,nebo renovace brzdový trubky.Podle obrázky, čísla 12 a 13.

Děkuji

received_10215607089346060.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pežotu ti trubky nevyrobí, musíš obejít malé autoopravny, hlavně při demontáži ty trubky sundej pokud možno tak, jak jsou na autě, aby podle nich mohli vyrobit (naohýbat) náhradu, materiál je poměrně levný a práce tak na 2 hodiny max. obě trubky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík chlapy,už mam prohliženo pár odkazů,u nás v Příbrami zatím nic ne našel,ale v Plzně a Prahe nabízí výrobu brzdového potrubí na míru.

Esče mně napadlo, možná zavolat do Citroenu, číslo dílu to samé,kdo ví, možná něco mají na skladu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná mají, ale za raketu--s tím počítej :myslim

ideální je, dělat ty trubky přímo na autě, protože nové trubky se dávají na lince, když je motor a nápravy ještě mimo kastli, takže super přístup...,ale když je tam pak motor atd., velice špatně se ty dlouhé trubky dozadu mění (když je máš origo), kdežto když je vyrábíš, uděláš si spoje kde chceš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když volal do Peugeotu,zvedla ženska, jsem nadiktoval čísla dílu, pák potvrdila stav objednávky,jsem zeptal kolik to stojí, odpověděla že první 750,a ta druhá kolem 600.Za asi dvě hodiny, zavolali zpět,a oznámili že objednávky museli zrušit, že už neni,a už ne vyrobí.Finita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...