Přejít na obsah
Guest Duvel2

Aktualizace map 5008

Recommended Posts

V 23.6.2018 at 14:03, pfeffer1980 napsal:

Jo o radary bych mel zajem. Dekuji

Dekuji. Radary se mi nepovedlo aktualizovat. Nejak to tyhle mapy nezvladaji.

Omlouvam se ze pisu az ted. Mel jsem dovolenou

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 23.6.2018 at 21:43, MJSytic napsal:

Na tyhle staré verze navigací už nové mapy nevycházejí. Poslední verze je 2016-2 s mapovými podklady z konce roku 2015, takže žádná hitparáda :nevim 
Databáze radarů stále vychází, ale je to jiný balík, než pro RT6, takže se na webu špatně "shání" :myslim 

EDIT: Tak jsem něco našel. Máš to v SZ. Dej vědět, zda to bude fungovat.

Diky. Omlouvam se ze pisu az ted. Mel jsem dovolenou.

Radary se mi nepovedlo aktualizovat. Na ty RT6 to asi jen tak nepujde. A nevim presne ktery soubor to je.

Ale i tak dekuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vsem kterym jsem zapomnel odpoveded ci podekovat se omlouvam. Mel jsem dovolenou a na vse jsem se vy..... :papa

Radary se nezaktualizovaly. 

Vsem moc dekuji jak za napsani odpovedi ci poslani odkazu.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj všem,

Mám 5008 rv 2015 . Auto je doma od novoty ,jezdil s ním tatínek který bohužel zemřel a auto tak zůstalo mi.Potřebuju si ho lehce dotvořit k obrazu svému, teda zatím zaktualizovat navi a nechat zapsat nějaké rozumné kola do TP.Nechal jsem si udělat v Peugeotu výpis kol a ti dementi mi za 1000kč poslali ten jediný rozměr 16"který mám v tp :D takže to budu muset asi pořešit jinak nebo se smířit s malýma kolama.. Na dotaz aktualizace mi bylo řečeno 4,5k což  se mi dávat nechce. Vidím že to tady řešíte,byla by prosím nějaká dobrá duše co by poradila jak na to? Stáhnul jsem 41980, což je asi dnes už staré, mám WIP NAV + RT6. Jsem z toho trochu zmatený, měl jsem předtím Audi a tam byla navi na DVD a akrualizace map byla triviální záležitost.Nevím jakou musím mít verzi FW aby to nové mapy polklo a nekouslo se,nevím jestli nezbořím češtinu, nevím jak tam nasypat radary.. Jsem Z Ov ,kdyby někdo uměl za rozumnou úplatu tak bych to bral taky.Jinak úplný mimoň nejsem, do aut trochu dělám, mám malou dílnu, ale neživí mě to, více méně pro zábavu..Pročetl jsem tady toho dost ale infa jsou rozházené po tématech napříč všemi navigacemi a modely aut aspoň pro mne co se v Peeugeotech zatím moc moc neorientuje, nevím jaký postup můžu pro moji aplikaci použít,prostě mám v  tom už slušný binec:D

Předem díky za ochotu

J.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem udělal aktualizaci (díky Laďa),trvalo to asi 3hoďky +-,mapy tam mám asi korektně. ALE jsem v lehkém průseru, páč se mi stal stejný problém jako v první příspěvku tohoto vlákna. Nějakou mapu vidím, ale chvíli po startu mi vyhodí hlášku "vložte navigační CD", když se dostanu na zadání adresy tak píše něco ve smyslu aktualizuji databázi a na tom zůstane viset..Jestli to dobře chápu tak mám starý fw který s tím neumí pracovat tak musím aktualizovat. Máte už někdo nějaké řešení jak na to ,nebo nezbude než si nasypat popel na hlavu a jet do autorizáku?

Předem díky za odpověď.

J.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím ve spolek, velice se omlouvám jestli jsem něco přehlídl ale chápu, že tady tady žádný soft nenajdu ale mohl by mi někdo poslat link kde bych to mohl stáhnout?

Auto je 5let starý, bez aktualizace firmware, původem od němců. BEZ SD karty

Díky moc za jakékoliv info.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku