Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map 5008


Guest Duvel2

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Tak už jsou venku

NEJNOVĚJŠÍ MAPY 2020-2


Navigační mapy Peugeot / Citroen Evropa
pokrytí: Albánie, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Kosovo, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Makedonie (FYROM), Malta, Moldavsko, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovenská republika, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie
116, 2020-2021 1ed

Oficiálně bude k dispozici za několik měsíců   

funguje skvěle.....   kdo hledá najde.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek, 

jsem čerstvý uživatel 5008 Allure 2.0 HDi z 7/2015, takže s ofiko aktualizací map mám smolíka. Pročetl jsem místní moudra, našel jsem na YT návod i s odkazy na první letošní aktualizaci. Úpravou URL jsem se dostal k 42096. 

Mám WIP NAV+, s komplet původními mapami 2014/15, která mi píše Verze soft jednotky: RNEG2.86.B.1. 

Můžete mě, prosím, nějak postrčit, kde zjistit, zda s tímhle fw tam můžu jebnout ty poslední mapy? Připadně kde roste poslední fw, nebo s tím do servisu? 

Co to znamená to RT6? To je typ té navigace? V manuálu se tohle označení nevyskytuje. Taky mi není jasné, proč se řeší čeština. Mě to česky mluví a původní majitel s tím prý nic nedělal. 

Je to moc informací najednou, tak to zatím jen nějak louskám a sbírám odvahu. Díky, za jakékoliv info, které mě postrčí. 

EDIT: OK, takže díky odkazu níže a VINu jsem ověřil, že mám WIP NAV+ RT6. 👍

Upraveno uživatelem jenich33@gmail.com
doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jenich33@gmail.com napsal:

 

1. Mám WIP NAV+, s komplet původními mapami 2014/15, která mi píše Verze soft jednotky: RNEG2.86.B.1. 

2. Můžete mě, prosím, nějak postrčit, kde zjistit, zda s tímhle fw tam můžu jebnout ty poslední mapy? 

 3. Taky mi není jasné, proč se řeší čeština. Mě to česky mluví a původní majitel s tím prý nic nedělal. 

 

1. Protože máš nejnovější soft, tak tam už češtinu máš z výroby.

2. Ano, můžeš.

3. Viz. odpověď 1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš poslední verzi, takže můžeš bez obav aktualizovat mapy a radary. Pro aktualizaci nahraješ mapy nebo speedcam na flash, a spustíš aktualizaci. Kdyby byly soubory na flash nekompletní, tak tě to dál nepustí. to samé speedcams a poi. V podstatě nemáš co zkazit. Pokud aktualizaci v průběhu zrušíš (vypneš motor), tak se také nic neděje. Spustíš ji znovu od začátku. Aktualizace map trvá tak okolo 30minut na jednu, tak s tím počítej 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ď za info. Mám to připravený, akorát se k tomu dostanu asi až do víkendu. 

V návodu se píše o Flash Drive 8, 16, nebo 32 GB. Takový malý čudly mám jen hrozně pomalý. Má někdo vyzloušeno, že to funguje i s většími disky? Konkrétně 64 GB?

Pochopil jsem, že během tý aktualizace je nutno mít nastartováno kvůli tomu Eco režimu (to je hroznej vynález!). Lze to aktualizovat za jízdy? Úplně mě neláká sedět půl hodiny v nastarovaným autě a čekat. 

EDIT: tak jsem vygooglil, že řídit se může

Upraveno uživatelem J33
doplnění informací
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...