Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odkládací schránky v podlaze 2. řady sedadel


veverka77k

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...

Zdravím všechny. Mám také krásné Peugeot 3008 1,2 PureTech 130 S&S MAN6. Ani nevím kde a o jaké ukládací schránce se mluví.

To musím vyndat v zadní řadě koberečky, /gumový a textilní/ a tam v podlaze najdu nějaké schránky??? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite má nový model. Osobne si myslím, že by diskusné vlákno malo byť pre 3008 II  úplne samostatné, tie autá prakticky nemajú zhodné nič, potom sa len miešajú jablká s hruškami. Rovnako je to aj pri 5008 a časom to postihne aj ostatné modely, kedže sa Peugeot rozhodol zostať pri súčasných číselných označeniach, takto sa tie diskusie stávajú neprehľadné, lebo niekey nieje hneď zrejmé, o ktorú gereráciu vozidla sa jedná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Já bych měl ještě jeden návrh podívat se na netu, jestli stejné auto není někde na vrakáči. Je to díl, který by tam mohl být k mání za slušný peníz. Mnohé vrakáče zasílají i na dobírku.

Já osobně opravuji prasklé věci hlinikovým plechem a hliníkovými nýtky - pokud to jde.

Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...