Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor nechce chytnout


Tydla

Recommended Posts

Ahoj, vlastním peugeot 406 2.0 hdi 66kw a stala se mi nepříjemná věc. Vlezu do auta, nastartuji, popojedu s ním a chcípne (šlapalo cca 10 sekund). Pokusím se znova nastartovat, ale ani neškytne..když počkám cca 1 minutu, pokusím se nastartovat tak má motor snahu, ale nechytne. Po cca 5-ti minutách stání to zkusím znovu, motor nastartuje ale hned se vypne ( šlape cca 1-2 sekundy). Vůbec netuším, čím to může být, jako by do toho nešlo palivo. Filtrbox jsem čistil před 2 týdnama. Zítra to zkusím znovu a rovnou kouknu, jestli vůbec jede čerpadlo. Předem děkuji za každou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Hdi 66kw byli dva modely jeden RHY ten měl čerpadlo v nádrži tam bylo vstřikování Bosch a RHZ tam bylo vstřikování Siemens ( tuším ) ale vím že čerpadlo v nádrži neměl u motoru má balonek.  Každopádně to chce píchnout na Diag aby jsi zbytečně nepostupoval systémem pokus omyl.  A neměnil jsi zbytečně díly které můžou být v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Měl jsem podobne problemy s autem. Otačky se po nastartovani neudržely a auto chcipalo. .Vše začalo,až když se venku ochladilo. Tak se začalo řešit,diagnostika ,v jakem stavu jsou žhavičky, drw ventil, vstřiky... vše v pořadku a nakonec se vyměnil starter za novy a auto startuje jako za mlada 🤗 a otáčky krasně drží 🤗

 

doplním motorizaci 406 2.0 hdi 66kw 

Upraveno uživatelem brixtr
nepiš dva příspěvky hned za sebou, použíj upravit ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...