Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Do Indie Airbusem A380


Recommended Posts

mno, taky mám letos zážitek--letěl jsem na Džerbu s Boeingem 737-400 a ten pitomec za kniplem to posadil na letišti tak, že jsem si myslel, že nemáme podvozek, někteří v zoufalství dokonce i zatleskali😯, já si musel v hotelu zkontrolovat trenky :),letěl jsem vícekrát, ale dnes uvažuju, že si příště koupím skafandr a půjdu radši po dně moře pěšky...,jo byl to Smartwings, jinak Džerba dobrý, ale berte jen hotel 5 hvězdiček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, veselalenka napsal:

S Airbusem A380 jsem letos letěla na dovolenou na ostrov Srí Lanka a opravdu to byl neskutečný zážitek. Doporučuju každému cestovateli. Ráda bych vyrazila i do Indie. Můžete tu hodit nějaké tipy? Letěl jste na vlastní pěst nebo s cestovkou. Kde se ubytovat a co stojí za návštěvu? 🙂

Lenka.

 

 

protoze to je vas prvni prispevek, tak asi chapu, ale je to rok stare vlakno. Kdybyste ho precetla od zacatku, tak zjistite, ze pracovni cesta vetsinou s cestovkou nebyva......

Priste mu radsi napiste soukromou zpravu

Před hodinou, ozzy56 napsal:

mno, taky mám letos zážitek--letěl jsem na Džerbu s Boeingem 737-400 a ten pitomec za kniplem to posadil na letišti tak, že jsem si myslel, že nemáme podvozek, někteří v zoufalství dokonce i zatleskali😯, já si musel v hotelu zkontrolovat trenky :),letěl jsem vícekrát, ale dnes uvažuju, že si příště koupím skafandr a půjdu radši po dně moře pěšky...,jo byl to Smartwings, jinak Džerba dobrý, ale berte jen hotel 5 hvězdiček

Džerba je v Indii, nebo co jsi nam tim chtel rici? No obcas s tim flakne kazdej.... nam letos zase hodil fest brzdy..... no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidně napiš, ale když už, tak se drž tématu, a nemusíš podporovat 1 ROK mrtvej příspěvek a výštěk nováčka, komentem o Džerbě, která s Indií nemá opravdu nic společného ;) 

Vzpomínat nemusíš, můžeme si v klidu v úletech podat ruce :D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to já považuju za nejpohodlnější letadlo, kterým jsem letěl IL 18. Široké sedačky, spousta místa pro nohy, velká okna.... Trošku vibrovalo, to jo, je to (turbo)vrtulák, ale tělesná pohoda maximální. Létal jsem s tím v první polovině 70. let pracovně. Dokonce jsem jednou v úterý letěl tím samým letadlem, co pak spadlo o dva dny později ve čtvrtek v Bratislavě do toho koupaliště. Nejdál jsem byl Airbudem v koreji (číslo si nepamatuju, nějak mi ty označení splývají a nesleduju to, byl to dvoumotorák pro asi 360 lidí). Bylo to v turistické a připadal jsem si jako v přepravce na špenát. Co se týká pohodlí hrůza, servis a jídlo ale dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

.... v pondělí večer přílet do Vídně, bohužel :fnuk ... tzn na letišti mám objednaného rakouského taxi, ten mě doveze na hranice, které projdu pěšky a budu zkontrolovaný, na naší straně hranic nasednu do českého taxíku a tradá domů do 14 denní karantény jenom kvůli tomu, že jsem přistál v Rakousku :( ... samozřejmě musí díky mě do karantény i žena. Naštěstí budu mít home office, tzn nebudu krácený za odměnu na příjmech za to, že jsem byl svolný jet na služební cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolují podezřelé s kašlem atd, návrat z Indie, která není riziková, by neměl být problém

To by se spíše Indie měla chránit před evropany .... což už dělá, protože pozastavila vydávání víz na 30 dní a už vydaná jsou neplatná pro ty, kteří ještě nevyjeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

.. Už jsem druhým týdnem zavřený v karanténě a volala mi moje lékařka, že v úterý musím jet povinně na test a pak čekat na výsledek doma opět v karanténě, než mi potvrdí, že jsem OK. 

Už mi z toho hrabe, jak jsem vykolejený z běžného života, nejdřív dva týdny Indie a teď další skoro tři týdny doma a to si myslím, že jsem zdravý. 

.. A stejně, jestli skončí moje karanténa, tak je tu pak pořád ta celospolečenská.. 😞

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...