Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Do Indie Airbusem A380


Recommended Posts

Tak jsem Vás tady škádlil někdy v prosinci 2015 pozdravem z rozpáleného Mexika z třítýdenní služební cesty, loni jsem si nevzpomněl poslat něco z Taiwanu no a zítra odlétám na dva týdny, opět pracovně, do Pune v Indii, kousek od Bombaje.

Proč to ale sem píšu je fakt, že se neskutečně těším, protože poletím Airbusem A-380, tzn největší dopravní letadlo na světě. Do Mexika jsem letěl s Boeing JumboJetem, který o korunku největšího letadla přišel, takže budu srovnávat.

Pro fandy letadel sem pak šoupnu pár fotek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

380ka může být prasečák....ale pořád to bude nejkrásnější věc co lítá ve vzduchu....měl jsem možnost to vidět na vlastní oči a je to bomba....!!!  ...já si snad udělám znova pas a prubnu to s Emirates do Dubaie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, pesastor napsal:

Pro me bylo a je snad z nostalgie porad nejpohodlnejsi IL62 v barvach CSA:).  V jedne rade 2+2 sedacky, spousta mista pro nohy a POPELNICEK! Navic ani ty 4 motory nebyly k zahozeni:).... A na ekoteroristy se spotrebou, hlukem apod hazim bobanka:aut

Z Katowic letím malým letadlem, kde jsou pouze 2+2 sedačky v řadě, budu hledat i ten popelníček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, celda1970 napsal:

380ka může být prasečák....ale pořád to bude nejkrásnější věc co lítá ve vzduchu....měl jsem možnost to vidět na vlastní oči a je to bomba....!!!  ...já si snad udělám znova pas a prubnu to s Emirates do Dubaie....

Nejkrasnejsi to rozhodne neni, je to oskliva verlyba, uznavam ze to ze se neco tak velkyho vznese je uzasny Videt to na vlastni ocije taky fajn..... I kdyz jesteuzasnejsi je AN225-mrija. Nebo Boeing 747-8 to je krasavice jak ma byt nebo mensi B777 ER. Jenze s velikosti jsou i problemy a drive nebo pozdeji 380 padne stejne tak jako B747

 

Upraveno uživatelem agresssor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni jsme letěli A380 do Dubaje s Emirates a protože měli přebukováno, tak jsme dostali business class gratis, to teprve byl zážitek. Business class v A380 je úplně jinej level než v Boeningách  Ani v turistické třídě na A380 nemá chybu a s Jumbem se nedá srovnávat. Kdybych si mohl vybírat, bral bych na lety jen A380.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:aut ... co k tomu dodat :D ...u těch bazénů to byla dřina :D :aut ... jo tady je ten boeing. Jinak fotek mám spousty, nechci to ale tady zaplevelit. Je to tady plné špíny, bordelu a lidí, k tomu ty neskutečné rozdíly. Na hotelu na každé ruce pět služebníčků co pořád obskakujou, neskutečný luxus .... pak stačí vyjet taxikem z areálu hotelu pár metrů za plot a vidíte tu bídu :fnuk

DSC_0065.JPG

DSC_0146.JPG

DSC_0161.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...

S Airbusem A380 jsem letos letěla na dovolenou na ostrov Srí Lanka a opravdu to byl neskutečný zážitek. Doporučuju každému cestovateli. Ráda bych vyrazila i do Indie. Můžete tu hodit nějaké tipy? Letěl jste na vlastní pěst nebo s cestovkou. Kde se ubytovat a co stojí za návštěvu? 🙂

Lenka.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...