Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední náprava - vůle v řízení


krejcif

Recommended Posts

V ‎12‎.‎01‎.‎2019 at 19:50, P607Olda napsal:

Silentbloky spodního ramene. Tzn. při zátahu/brzdění se kolo posune dopředu/dozadu a zároveň se změní jeho poloha vůči vozidlu, takže pak míří jinam. Je to jedna ze závad, které lze určit na dálku...

Pi zatáčení lupe = homokinetický kloub. Poslechni si (pomocník venku) která strana. Anebo na zvedáku to poznají v pohodě.

Z Bystročic to nemáš tak daleko do Zábřeha, tel. 583 411 572, tak přijeď...

Já stále s tím bojuji, auto plave a už nevím co s tím, servisu neví, vůle je taková že za jízdy točím volantem doleva a doprava a auto jako by nereagovalo na toto jemné řízení.

 a vyměněno přední ramena, tlumiče ( silentbloky jsou přece součastí - prosím potvď)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co popisuješ mi pořád ukazuje na hřeben řízení. Jak reagují kola při jemném točení (cukání) volantem sem a tam na místě? Obě přední kola by se měly jemně pohybovat stejně jako volant bez velké prodlevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při cukání volantem na místě obě kola se pohybují bez velké prodlevy.  Zajímavé jak to udělám při jízdě auto jede jakoby rovně, jen se rozhoupe. Zatímco jiné typy aut např.Audi, Volvo, Honda reagují docela jemně ty už při takovém cukání zatáčejí. Projížděl jsem  jiné Citroen C8, a tam jsem problém nepozoroval... Už tedy nevím co...

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...