Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

točí ale neštartuje


rages129

Recommended Posts

ahojte mam problém doteraz sa nič neprejavovalo a včera som úplne v pohode zaparkoval a dnes ráno som už nenaštartoval, točí normálne ale nechce chytiť čo s tým môže byť ? chystal som sa akurát dnes namazať aj štartér lebo dlhšie bol už suchší, tak ma napadlo či sa nemohol niak pastorok zadrieť, chybu nevyhadzuje žiadnu baterka by mala byť ok nie je v economy mode jedine čo som si všimol tak keď otočíte kľúčikom a ukazuje hladinu oleja následne aj interval opravy tak ten mi zmizol, malo by tam byť v rohu ten kľuč + km do intervalu a tie km mi vôbec neukazuje ma napadlo či to nemôže mať súvis napr s imobilizerom, diky za rady auto-307 1.6hdi 16v 80kw 2004 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to podobně. Točilo a nafta kolem vstřiků proudila. Ale prostě nenastartovalo. Pokud se podařilo nastartovat a motor běžel, tak ani počítač nic nesignalizoval. Až jsem to jednou musel do servisu dotáhnout, tak se příčinu podařilo najít. Chyba byla ve snímači otáček. Po vyměnění opět šlapalo jako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Caute mam tiez  307 ... Po  otoceni kluca   vypise economy mod  ale   necukne ani rele na starttovanie    skusal som  ceku noc bez baterky     dal som druhu baterku skusal resetovat podla navodov ale ten econom nechce zmiznut     na diagnostike   je to auto bez poruch   celi komfort sa da diagnoatikov ovladat  som

SOm bezradny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...