Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 406 1.8 16V


Print

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Protože jsem aktuálně s časem úplně v p***** a šejda už si začala říkat o údržbu podvozku (začala klepat při přejezdech přes každou nerovnost) dal jsem auto k ppčkovi. Takže přední a zadní tyčky stabilizátoru,oba přední čepy řízení a oba kulový čepy a zadní tyčky geometrie. Při té příležitosti i rozvody (sice auto bylo servisováno celou dobu v autorizáku ale nikde jsem nedohledal jestli byli nebo nebyly dělaný) a vyměnil se i klinák s oběma kladkama. Příští víkend mám v Sobotu asi 4 hodiny čas tak si aspoň výměním olej a filtry kterej už díky výletu do Ženevy prejíždím o 1000km. 

2D45F555-7AC1-43B3-AB8D-990633A08C63.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Dneska zadní brzdy vč. nové brzdové kapaliny dále nové přední stěrače a vyměnil se snímač rychlosti který už občas zazlobil. Dále až bude čas nás čeká olejový servis vč. vzduchového a pylového filtru a výměna olejové vany. Vana co je na autě má už od koupě horší závit na výpuštáku a nový šroub ani projetí zavitnikem nepomohlo a šroub nejde pořádně dotáhnout... A podařilo se mi sehnat druhý polokožený interiér tak že dvou seskladám jeden hezký a ten půjde už snad konečně do auta. 

DSC_0145.JPG

DSC_0161.JPG

DSC_0169.JPG

DSC_0156.JPG

DSC_0157.JPG

DSC_0159.JPG

DSC_0160.JPG

DSC_0164.JPG

DSC_0162.JPG

DSC_0163.JPG

DSC_0165.JPG

DSC_0171.JPG

DSC_0172.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš když skladnici nechtějí objednat origo stěrače protože chodí po 10ks :D🙃... Tak jsem chtěl vyzkoušet ty aerotwiny :) ale skladníky chápu hold už moc lidí co by si přišli pro origo stěrače na 406 není :)

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Protože auto už od koupě mělo špatnej závit. Ani novej šroub a ani protažení závitu na vaně nepomohlo a šroub nešel pořádně dotáhnout takže proto. BG je stejný přípravek jako milion dalších produktů na dekarbonizaci. Odstraní to usady mělo by to zlepšit chod motoru snížit spotřebu atd... Kamarád to používá u sebe v servisu tak jsem to chtěl taky vyzkoušet. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=415143955844038&id=153205852037851&anchor_composer=false tady je odkaz kde je to ve zkratce vysvětleno. Neberte to jako reklamu. Jen jako informativní příspěvek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...