Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407-Hydraulické čerpadlo ABS


milazar1

Recommended Posts

Ahoj, při jízdě mi naskočila chyba systému ESP ABS dojedu na parkoviště chcípnu auto ale v motorovém prostoru za baterii pořád běží jako čerpadlo nebo něco musím odpojit baterii aby to přestalo...pokud ji zapojíme hned zase začne běžet..  jinak 2.0hdi 100kw 2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika ukazuje elektrická závada recirkulačního čerpadla

Takže je to Hydraulické čerpadlo ABS ....které tedy pořád funguje i po vypnutí motoru...předpokládám že se tam asi pokazila elektronika v něm a bude se muset vyměnit...nebo někdo nějaký nápad či zkušenost...díky

Upraveno uživatelem milazar1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • milazar1 changed the title to P407-Hydraulické čerpadlo ABS

no jako další problém nastal...dnes jsem připojil baterii že to přesunu do servisu a auto nic...baterie byla odpojená dva dny protože se pořád točilo to čerpaflo ABS....no a auto ani neškytlo...tak jsem nabil baterii a auto nic...připojil jsem diagnostiku a nevidí to najednou řídící jednotku motoru....pojistky jsem zkontroloval jak v motorovém prostoru tak pod palubovkou...nejsou někde ještě nějaké...že by se nějaká odpálila jak se připojovala ta baterie??? to je past zase na mně....chjo...jinak díky za nápady nebo rady

Upraveno uživatelem milazar1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolky se rozsvítí vše je jako při klasickém startu....jen to nic neudělá...baterie samozřejmě vyzkoušená...ale prostě nechápu proč to nekomunikuje tedy diagnostika s řídící jednotkou motoru...s ostatními ano u jednotky motoru to píše "jednotka neopdovídá"

Jinak při té závadě ABS jednotky jsem vypojil a zapojil štekr, zkontroloval všechny pojistky...nic jsem nenašel tak jsem nastartoval zaparkoval na místo...odpojil baterii aby se notočilo to čerpadlo pořád a tak to stálo dva dny...pak k tomu přijdu a úplně hluché...

Jinak další zjištění že pokud otočím klíčkem v zapalování tak pod pojistkami v motorovém prostoru neustále cvaká nějaké relátko

Upraveno uživatelem milazar1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...