Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamykání nejde otočit zámek


Vena garážmistr

Recommended Posts

Páni kolegové a moudřejší než já potřeboval bych poradit dostala se mi od rukou solidní 407 SW krom jiných drobných problémů které jsem vyřešil nebo mám v řešení je pro mě ořech nefunkční zamykání mechanicky tzn. klíč v zámku nejde otočit několikrát je to prostříknuté WDčkem zámek je ale stále tvrdý. Shodil jsem tapec a vyfotil jsem zámek zevnitřku podle mě tam předchozí majitel provedl jakýsi zásah aby auto nešlo odemknout mechanicky ale jen dálkově poznáte někdo z fotky co tam je špatně.  Díky moc za rady.

DSC_5076.thumb.JPG.11269ea344cd89a42fde7dbb1f0f2548.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám tak trochu problém související se zámkem u 407SW. Klíčem nejde otočit, nejde tam ani pořádně zasunout, WD nefunguje.

Co je ale problém, právě jsem vyndal baterku a zaklapl víko... při zamčeném autě, to že nejde otočit klíčkem jsem zjistil tak trochu pozdě.

Ví někdo jak se dostat pod kapotu, abych tam mohl po nabití zase vrátit baterku a dostat se do auta přes dálkáč?

Upraveno uživatelem Diloph_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

FAB sprej opravdu zabral. Dikes za radu. Klíč nešel do zámku pomalu ani strčit. Ale díky FAB spreji "povoloval" po milimetrech, na klíč to nechtělo tlačit, spíš jen jemně rozpohybovat v rámci vůle.. až pak zámek povolil úplně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, můj problém se zámkem je takový, že už rozchodit nejde vůbec. Vložku jsem vyndal a zjistil, že musí být uvnitř něco zlomeného, protože klíč se dá otáčet pořád dokola aniž by se zadní část vložky otočila. Asi nejlevnější a nejjednodušší varianta je, koupit novou vložku. Ceny jsou celkem vysoké, ale našel jsem na jedné stránce novou vložku s klíčem za 690,-Kč a zde píšou, že se jedná o vložku do aut Peugeot 407 a i 508. Zde je link. Ví někdo zda bude pasovat do mé 407 SW, rok 2006? Abych nekupoval zbytečně. Nebo má někdo tip kde jinde koupit levně vložku zámku? Děkuji za každou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...