Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 výměna displeje popr kde sehnat nový


Dusan33

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Mám otázku na místní odborníky. Koupil jsem 5008 r.v 2009 a samozřejmě displej out. Po informaci ve dvou servisech že cena tohoto displeje je cca 6500,- jsem se podíval na alliexpres kde se ceny pohybuji 700 -1500. Problém je že jsem nikde nenašel displej se dvěma položkama v menu a je u nich uvedeno (peugeot 207,307,408 a citroen C4 a C5) jestli se nepletu radio by mělo být RD4 a monochroni disp typ C  

nemá někdo zkušenost zda bude fungovat korektně i ten s více položkami  popř. Nějaký servis který by to dokázal přeprogramovat pokud by bylo třeba ze Severních Čech kolem UL, DC, CL  díky za info 

 

D630783C-8EB8-4454-81EC-A1BE1B996C1E.jpeg

6E6FBBFC-2749-46BA-9D0B-F52A953A84F3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě inzerát jsem viděl a už včera jsem mu psal i dotaz. Jen je to Slovensko. Tzn: řešení na dálku. Ty máš zkušenost s tímhle inzerentem? Popř někdo jiný? 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 4. 7. 2019 at 12:26, Vici napsal:

Určitě inzerát jsem viděl a už včera jsem mu psal i dotaz. Jen je to Slovensko. Tzn: řešení na dálku. Ty máš zkušenost s tímhle inzerentem? Popř někdo jiný? 

Ahoj, prosím tě. mám stejný problém s tím displejem. Přišel z toho Slovenska tedy v poho a funguje, jak má? Mám 5008 rok 2010.

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...