Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

407 ESP Fault - VYŘEŠENO


Maverick

Recommended Posts

Ahoj, dotaz, 407 mi píše závadu ESP ihnet po startu. Na diagnostice se vypíše, že je závada v tlakovém čidle, ale nikde jsem to čidlo nenašel. Čekal bych ho na brzdovým válci, ale tam není. Holt první 407, ještě ji nemám prolezlou :D Nevíte prosím někdo, kde to čidlo hledat?

Upraveno uživatelem Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehlásí ti to náhodou nesoulad mezi tím brzdovým spínačem a snímačem tlaku ? Zrovna tyhle dvě čidla spolu souvisí (nemůžeš mít tlak v brzdovým systému bez sešlápnutýho pedálu a naopak) , takže , jak píše HonzaZ , zkontroluj , jestli a jak spíná brzdový spínač nebo v diagnostice zkontroluj , jestli ESP ukazuje brzdový tlak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prolezl jsem to, co to šlo. Zkusil jsem se mrknout pres diag, jestli fungujou spinace pedalu - ty jsou OK, pro sychr jsem zkusil i jinej spinac, vysledek stejnej. Pru zkouknuti tlaku to na diag pise 0bar. Mrknul jsem na kostku ESP a je tam rizlamanej kinektor. No rikal jsem si, ze to bude tim. Odmontoval jsem elektroniku a prohodil ji za druhou z druhé 407. Výsledek je ten, že mi to chybu hlásí dál... V autodatech jsem na schematu nikde snimac tlaku nenasel, tak ze by byl soucastí přímo té kostky ESP/ABS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...