Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poznáte někdo tuto 406 ?


kovy_s

Recommended Posts

obyčejne verzi ?

Je to MUX , má to budíky s ukazatelem teploty oleje s rámečky, má to obšívaný volat, novější řadící páku, tempomat, tapecy se podsvícením... 

Včera jsem se na ní byl podívat, moc mne nezaujala, kastle celkem OK, ale je vůbec to nejelo bylo to líný strašně turbo se chytlo až někdy v 3000... Prý to stálo skoro měsíc - je možný, že se musí "rozhejbat" ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kovy_s napsal:

obyčejne verzi ?

Je to MUX , má to budíky s ukazatelem teploty oleje s rámečky, má to obšívaný volat, novější řadící páku, tempomat, tapecy se podsvícením... 

Prý to stálo skoro měsíc - je možný, že se musí "rozhejbat" ? 

no a k tomu uplne obyc motor, ktery nejel ani pred tim...... tyhle modry obklady a polokuze se davala do aut pro tusim norsko a mely oznaceni TS4 a TS6. Vetsinou jsem takovou vybavu videl vzdy v  autech, co byly spis 2,2 nebo nejsilnejsi 2,0. 

A k tomu rozhejbani..... to snad nemysli vazne ze ne :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovat ji nebudu, tak pro případné zájemce - stav celkem nic moc. Jedno světlo úplně žlutý, sedačka řidiče roztržená něco je s tím turbem - vůbec to nejelo. Spojka nahoře na krajíčku zabírá. Prahy OK, kastle někde důlky atd, ale nějak moc rzi jsem nenašel. Brzdy pěkné a už kývl potom i na 25 000,-. Chlap to má 2 měsíce a moc tomu nerozumí a potřebuje se toho zbavit, protože přišel o řidičák. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...