Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 307 2.0 HDI RHR 100kw


filipcrx

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Ahoj mám ten samý motor ale mám jiný problém,  už nevím co mám dělat byl jsem už u tolika mechaniků  a nikdo neví čím to je  jednou jde turbo na 100% pak jde na 50% a někdy nejde vůbec.

Každý mechanik říká něco jiného že turbo je v háji další že je nějake čidlo a když jim řeknu zda se na to podívají tak se jim do toho nechce že peugeoty ne.

za každou odpověd děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne v jednom servise najprv povedali, že to turbo je. Potom zmenili názor, že je to egr ventil, tak ho zaslepili a programovo upravili, že je ok. Auto vydržalo týždeň. Potom, že je to iný snímač, ktorý sme vymenili... Auto vydržalo jeden a pol dňa. Úprimne, okrem origo PSA servisu sa do doho nikomu nechce a budú sa vyhovárať, pretože umiestnenie turba v tomto motore je úplne celé zle.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem měl v Citroenu na doporučení nejprve pán byl docela příjemny řekl že se na to koukne a rozebere to ... když přišel den D tak jsem auto odvezl a za hodinu volal ať si pro auto přijedu a řekl mi ať auto shodím ze skály že je to s......ka. a tím byl hotov. pak ještě dodal až si koupím nove auto tak se mužu stavit že ho zkontroluje ....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu je totiž turbo uložené tak, že máš 3 možnosti na výmenu. 

1. Zhora - vybrať celý blok motora. 

2. Zdola - zhodiť dolu nápravnicu a komplet výfukový systém. 

3. Toto nakoniec robil priateľ za barákom. Vybral turbo cez priestor na baterku - vybral baterku, rozobrať držiak na baterku, odpojiť katalyzátor z oboch strán, vypustiť vodu z výmenníka (cca 2litre) a odpojiť kúrenie, atď.... Piplačka na cca 6 hodín, kým sa dostal k turbu, za ďalšiu pol hodinu vybral turbo... Skladanie bolo trochu zložitejšie samozrejme, takže cca 10 hodín, kým to poskladal naspäť (aj za tlaku mestských policajtov, ktorích zavolal nespokojný sused)... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...