Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosbicku o radu


Janalik1986

Recommended Posts

Před hodinou, Janalik1986 napsal:

Při výměně  skla mi na počítadlo budiku skončily jine km kam s Tim zajed ... dekuji 

Ideálně tam kde to sklo měnili. Překvapivě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zajeď s tím zpět a slušně se jich zeptej na vysvětlení. Možná potřebovali zkusit BSI nebo tachometr v jiném autě. Ovšem to má vlastnost, že km jsou v BSI i v tachometru a pokud vyměníš jedno, tak do obou se zapíše stav vyšší.

Pokud to přiznají, tak ať zkusí někde "stočit" tachometr (i BSI) na původní hodnoty.

Pokud to nepřiznají, tak buďto to zkus nechat pokoutně stočit. Anebo se na to vykašli, kupujícímu pak sdělíš, že auto má jiný tachometr.

Anebo, to se teď zavádí: že bys to nějak legalizoval. Oni by to vystavili potvrzení, že u nich došlo ke změně (???) a pak na STK by to zapsali do centrálního registru. Tyto činnosti se teprve zavádějí, nevím, zda je to možné. Případně se zajdi zeptat na STK a na registr vozidel, co dělat.

Teď je to ještě nezávazné, ale v budoucnu to bude dosti sledované, jak přibývají kilometry. Hlásit do centrálního registru to budou STK i servisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi nikde jsem nepsal že bych to měl v servisu....

prostě jsem mel jestě jedny budíky ale byli z novejsího myslím 2004 a ja mam 2002 .než jsem vyměnil sklo budíku zkusil jsem pripojit tento budík ,km to nenacetlo a jen vše blikalo.(stopka,airbacky,eps)i při vypnutem klíči

po znovu zapojení mi budíky načetli místo 199tis hodnotu 303tis.

budíky 307.jpg

budík číslo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Janalik1986 napsal:

chlapi nikde jsem nepsal že bych to měl v servisu....

No právě. Pravidlo fóra č.3 Psát stručně a výstižně
Stručně to možná bylo, ale výstižně rozhodně ne. Protože nikdo nepochopil, že "výměnou skla" myslíš krycí plexisklo přístrojovky :roll  Další věc je, že pokud bys hledal, tak by ses dozvěděl, že pokud vyměníš v autě přístrojovku, tak se načtou vždy vyšší km (buď ty z budíků a nebo z jednotky auta).
Takže teď, když už si vysvětlil, co se vlastně stalo, ti můžeme normálně odpovědět. Musíš se domluvit s někým, aby ti ty km stočil na původní hodnotu. Těch "firem" je na internetu zatím dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, Janalik1986, kdybys byl z Ostravy, tak ti řeknu Ty si cyp, ale takhle jenom napíšu, že tvůj původní dotaz byl silně zavádějící. Příště se budu snažit ti nic neradit, škoda námahy.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...