Přejít na obsah
Zůza

Ztráta p.... !!

Recommended Posts

Ahoj kamarádi :) 

Jak už název vlákna napovídá, za 10 dní ztratím něco pro ženu velice cenného a vzácného... 

No ano, ztratím své nádherné příjmení !!!!!!!!! Nebo jste snad mysleli něco jiného ?? :D :D :D 

Ale aspoň už budeme konečně rodina se vším všudy :) 

Vašík, Radim a Zuzka Novákovi :papa Neboli VRZ Novákovic :D 

IMG_20180524_093411.jpg

IMG_20180524_093436.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zase budu za toho rebela ale osobně na tuhle instituci moc nevěřím. Podle mě pokud s někým chci žít tak na to nepotřebuju požehnání úřadů ani jiných institucí. Ale chápu že jsou lidé kteří této instituci věří takže Všecinko nej a ať Vám to vydrží co možná nejdéle pokud to bude na furt tak jedině dobře.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Zase budu za toho rebela ale osobně na tuhle instituci moc nevěřím. Podle mě pokud s někým chci žít tak na to nepotřebuju požehnání úřadů ani jiných institucí. Ale chápu že jsou lidé kteří této instituci věří takže Všecinko nej a ať Vám to vydrží co možná nejdéle pokud to bude na furt tak jedině dobře.

Ono to není o instituci manželství.  :roker     Tam papír nepomůže, sám mohu vyprávět.  :mad:  Ale při jednání s úřady či bankami je tato instituce pak výhodou :super

Přeji úúúúúplně prvním Clubovým Pěžoťákům, které jsem uviděl / potkal také vše nej . . . :papa      Jo a základem dlouhotrvajícího vztahu  je tolerance, pochopení a ústupky, ale na to jste už asi oba přišli   :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To ti naše setkání v parkovacím domě na čerňáku tak utkvělo v paměti? :D

před 6 hodinami, pavelu96 napsal:

Taky to mohlo být obráceně a o příjmení mohl přijít Radim :D:P

To nemohl, mám problém se psaním Zuzčina příjmení. :mad: Musím si ho vždycky hláskovat, když ho někde píšu. :roll:D:D

před 5 hodinami, KoudaK napsal:

Jo a máte aspoň obřad v tom kotlu s tou skleněnou střechou? :D

My a do kostela? To teda fakt nemáme. :D

před 5 hodinami, minimaxa napsal:

Radime, ty jsi se prý oženil. No, oženil. To musíš bejt ale šťastnej, viď? No, to musím.

:D vše nej!

Hele ještě nevím. Za čas se mě zeptej znovu. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak byly to první "kyselé ksichty" co jsem viděl a podle toho jsem si udělal úsudek o celém klubu  :D:P:D          Jo a Jardu s Janou (?) do toho nepočítám, ale pamatuji si je také .  :cool:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rádo se stalo.  Já věděl že ti to udělá radost.  :potlesk   No a teď to smažu, aby to nečetla Zůza.  :ticho  Jo a pamatuji si i její Pug naušnice .  :super

Upraveno uživatelem Klemoň

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku