Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta p.... !!


Zůza

Recommended Posts

Ahoj kamarádi :) 

Jak už název vlákna napovídá, za 10 dní ztratím něco pro ženu velice cenného a vzácného... 

No ano, ztratím své nádherné příjmení !!!!!!!!! Nebo jste snad mysleli něco jiného ?? :D :D :D 

Ale aspoň už budeme konečně rodina se vším všudy :) 

Vašík, Radim a Zuzka Novákovi :papa Neboli VRZ Novákovic :D 

IMG_20180524_093411.jpg

IMG_20180524_093436.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase budu za toho rebela ale osobně na tuhle instituci moc nevěřím. Podle mě pokud s někým chci žít tak na to nepotřebuju požehnání úřadů ani jiných institucí. Ale chápu že jsou lidé kteří této instituci věří takže Všecinko nej a ať Vám to vydrží co možná nejdéle pokud to bude na furt tak jedině dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Zase budu za toho rebela ale osobně na tuhle instituci moc nevěřím. Podle mě pokud s někým chci žít tak na to nepotřebuju požehnání úřadů ani jiných institucí. Ale chápu že jsou lidé kteří této instituci věří takže Všecinko nej a ať Vám to vydrží co možná nejdéle pokud to bude na furt tak jedině dobře.

Ono to není o instituci manželství.  :roker     Tam papír nepomůže, sám mohu vyprávět.  :mad:  Ale při jednání s úřady či bankami je tato instituce pak výhodou :super

Přeji úúúúúplně prvním Clubovým Pěžoťákům, které jsem uviděl / potkal také vše nej . . . :papa      Jo a základem dlouhotrvajícího vztahu  je tolerance, pochopení a ústupky, ale na to jste už asi oba přišli   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti naše setkání v parkovacím domě na čerňáku tak utkvělo v paměti? :D

před 6 hodinami, pavelu96 napsal:

Taky to mohlo být obráceně a o příjmení mohl přijít Radim :D:P

To nemohl, mám problém se psaním Zuzčina příjmení. :mad: Musím si ho vždycky hláskovat, když ho někde píšu. :roll:D:D

před 5 hodinami, KoudaK napsal:

Jo a máte aspoň obřad v tom kotlu s tou skleněnou střechou? :D

My a do kostela? To teda fakt nemáme. :D

před 5 hodinami, minimaxa napsal:

Radime, ty jsi se prý oženil. No, oženil. To musíš bejt ale šťastnej, viď? No, to musím.

:D vše nej!

Hele ještě nevím. Za čas se mě zeptej znovu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...