Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Váha vzduchu 407hdi 100kw


milazar1

Recommended Posts

Tak jsem řešil cukání auta myslel jsem že je chyba Fapu to se vyloučilo, ukazalo to na váhu vzduchu...chybu na displeji to ukazaju chyba čištění spalin a přestane fungovat tempomat chyba naskočí ale jen občas...zkusil jsem tedy odpojit váhu vzduchu naskočili ihned výše uvedené závady ale auto jelo "normálně" a bez jakéhokoli cukání...tak jsem objednal novou váhu vzduchu VDO vyměnil a první jízda ihned začalo zase auto cukat...tak a nyní jsem v pasti diagnostika nic neukazuje chyba na displeji zatím taky nenaskočila...když váhu odpojim auto necuka a jede téměř normálně...nějaký typ kam se podívat? 

Upraveno uživatelem milazar1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked u mna odpojim vahu odpoji mi to aj EGr ventil(ovladanie )to znamena ze ostane zavrety trvale

tak ze pozri na diag po odpojeni vahy ci rj motora ovlada EGR  ak nebude ovladat chod po egr ventile  a tiez pozri klapku v sani ak ju mas a tiez ci ju prestane ovladat 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, krtek 2 napsal:

nz

neviem ci sa po vycisteni alebo vymene egr  u teba nejako nenastavuje, nieco sa mi mari ale snad niekto poradi no

Nie na škodu znovu dať načítať EGR

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2018 at 19:20, mikysedliste napsal:

Koukni do sekce 407 je tam toho o egru plno,jestli chceš vyzkoušet že to cukání dělá egr tak ho zaslep ale nech zapojenej a normálně jezdi. Kontrolka motoru se nerozvítí a ani auto nespadne do nouzáku.

Nevím kde přesně to zaslepit...tu trubku chromovou z obou stran co jde k motoru od  Egru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hotovo, taky jsem dal záslepku mezi egr  a trubku..a je pravda že je to vlastně jedno...nic méně...auto necuká jede plynule dokonce pocitově se mi zdá že i lépe...na úseku který jezdím každý den mám nastavený tempomat a spotřebu mi to ukazovalo 5.3l ted mně to ukazovalo max 4.4-4.5....nevím jestli to je možné že by byla nižší spotřeba no...každopádně cukání vyřešeno díky všem za rady...ještě dotaz, je možné to takhle nechat zaslepené nebo je lepší za nějaký čas koupit nový egr a vyměnit...díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...