Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hledám šikovného klepmíře a automechanika


Belik80

Recommended Posts

Ahoj všichni,

 

obracím se na Vás, protože věřím, že se tu najde někdo kdo mi pomůže. Koupil jsem manželce vymodlenou 308 SW 1.6 eHDI v Nl od známého, při cestě při převozu jsem bohužel potkal neosvětleného pomalého rumuna s karavanem a skončil v něm. Je mi mizerně, šetřili jsme na ní 3 roky. Vzhledem k výbavě i předchozímu stavu, moc hledám někoho, kdo mi to opravil za rozumné peníze. nemusí to být ihned. podběhy jsou OK, prý to vypadá, že i motor.

 

PS. to kolo není auta, kola jsou ok

auto1.jpg

auto3.jpg

auto2.jpg

auto4.jpg

auto5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumun je protřelý kriminálník, co vyžírá v Německu dávky a nemá vůbec nic. Všechno jde za mnou. Já povinné ručení měl na převozky, nic více se s tím udělat nedalo. autorizák určitě ne, spíše nějaký rodinný servis, který má chuť a čas se s tím hrát. Nechci to dávat na vrakáč, to auto bylo ve velmi dobré stavu. V této vybavě ho již neseženu... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Laďa  A tak zrovna Nemci to maji diky frau Merkel stedre nastavene ve prospech cizich parazitu tak co by nevyziral davky vid .... Nicmene souhlas, co s takovym povlem ? Zastrelit to si nepomuzes, uz z nej tuplem nic nedostanes (ale aspon se uz nerozmnozi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek je to na stolici.  Zkus @HUGO BOSS ten zde už pár aut k životu navrátil naposled Gabrielovu 307.  Ale na rovinu říkám že to bude hoňka se vejít do kila. Pro jakoukoliv pojišťovnu je tohle totální škoda.    Pokud by jsi sehnal mohu pomoct s transportem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...