Přejít na obsah
Milhausekkk

Zajištění nákladu

Recommended Posts

Väčšina predávajúcich na Allegro ma možnosť vrátenia do 14 dní. Problém je vrátenie peňazí.  Určite nebude ochota poslať platbu do zahraničia.  Ja som si kvôli tomu zriadil bankový účet v PL :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec objednal přímo v Peugeotu originální síť za 4674 Kč, cena strašná ale je jistota, že to bude sedět a v připadě reklamace nebude problém...

Za dva roky budu nejpozději měnit auto, pokud to nebude sedět do nového pažouta, tak to snad ještě prodám...

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Pismenko

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Obdivuhodné. Takový respekt k zákonům. To bych raději projedl v zahraniční restauraci. Případně si půjčil rakev na střechu, když už by to muselo být. A pasažérům bych řekl, že každý má nárok na jeden kufr.

Upravit tu tyč by taky nebyl problém, ale to už jak chceš. Hlavně sis mohl zjistit, co přesně by ta úprava obnášela, zda zkrátit, nebo svařovat?

Jedete kempovat se stanem? Loďka sebou?

Tak hlavně aby ta origo síť z Peugeotu pasovala, jinak by se hodně bránili vzít ji zpět - zůstala by jim ležet.

Upraveno uživatelem P607Olda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Respekt samozřejmě mám, v daleko větší míře však mám neskutečnou smůlu a vsadím se, že by mě určitě stavěli, kdybych neměl tu mříž. 

Jinak v Peugeot jsem nadiktoval veškeré údaje k vozu včetně VIN kódu, takže pokud by mříž nepasovala, tak by ji snad museli vzít zpět, ne? 

Jedu bez nákladu na střeše, žádná lodička, nic. Bez stanu, máme apartmán cca 10 metrů od moře. Podle mě je lepší vyšší náklad v kufru než rakev na střeše. 

Upraveno uživatelem Milhausekkk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No asi bych nekoupil origo mříž ( přepážku)  do auta za tyhle peníze pokud bych neměl v plánu auto provozovat delší dobu. To bych si raději půjčil rakev na střechu jak psal Olda nebo bych cestujícím dal limit na zavazadla však do eroplánu máš taky váhový limit na osobu. A kolik lidí lítá eroplánem na dovču a to co sebou vezou jim stačí tak proč by sebou měli vláčet tunu nesmyslů když jedou autem jenom proto že to auto uveze?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já si věci nerad půjčuju, no jsem blázen :aut mříž snad bude pasovat i do dalšího auta. Ona 307 má kufr bych řekl půdorysně dost malý a dohání to bych řekl právě tou výškou. Můžu porovnávat s jinýma kombíkama, kterých jsem už řídil dost. Teď jsme byli v dubnu v Adršpachu ve čtyřech, opravdu jen pár tašek a už to lezlo nad výšku plátíčka. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku