Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajištění nákladu


Milhausekkk

Recommended Posts

Tak jsem nakonec objednal přímo v Peugeotu originální síť za 4674 Kč, cena strašná ale je jistota, že to bude sedět a v připadě reklamace nebude problém...

Za dva roky budu nejpozději měnit auto, pokud to nebude sedět do nového pažouta, tak to snad ještě prodám...

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Pismenko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuhodné. Takový respekt k zákonům. To bych raději projedl v zahraniční restauraci. Případně si půjčil rakev na střechu, když už by to muselo být. A pasažérům bych řekl, že každý má nárok na jeden kufr.

Upravit tu tyč by taky nebyl problém, ale to už jak chceš. Hlavně sis mohl zjistit, co přesně by ta úprava obnášela, zda zkrátit, nebo svařovat?

Jedete kempovat se stanem? Loďka sebou?

Tak hlavně aby ta origo síť z Peugeotu pasovala, jinak by se hodně bránili vzít ji zpět - zůstala by jim ležet.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Respekt samozřejmě mám, v daleko větší míře však mám neskutečnou smůlu a vsadím se, že by mě určitě stavěli, kdybych neměl tu mříž. 

Jinak v Peugeot jsem nadiktoval veškeré údaje k vozu včetně VIN kódu, takže pokud by mříž nepasovala, tak by ji snad museli vzít zpět, ne? 

Jedu bez nákladu na střeše, žádná lodička, nic. Bez stanu, máme apartmán cca 10 metrů od moře. Podle mě je lepší vyšší náklad v kufru než rakev na střeše. 

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi bych nekoupil origo mříž ( přepážku)  do auta za tyhle peníze pokud bych neměl v plánu auto provozovat delší dobu. To bych si raději půjčil rakev na střechu jak psal Olda nebo bych cestujícím dal limit na zavazadla však do eroplánu máš taky váhový limit na osobu. A kolik lidí lítá eroplánem na dovču a to co sebou vezou jim stačí tak proč by sebou měli vláčet tunu nesmyslů když jedou autem jenom proto že to auto uveze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si věci nerad půjčuju, no jsem blázen :aut mříž snad bude pasovat i do dalšího auta. Ona 307 má kufr bych řekl půdorysně dost malý a dohání to bych řekl právě tou výškou. Můžu porovnávat s jinýma kombíkama, kterých jsem už řídil dost. Teď jsme byli v dubnu v Adršpachu ve čtyřech, opravdu jen pár tašek a už to lezlo nad výšku plátíčka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to fakt moc nechápu, síť za 300,- to vyřeší a Ty musíš utratit takový ranec? Navíc je ta mříž fakt nepraktická, síť zmuchluješ do postraní kapsy. Podle mého to jsou vyhozené peníze, ale asi to tak nevadí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 5. 2018 at 12:12, P607Olda napsal:

Obdivuhodné. Takový respekt k zákonům. To bych raději projedl v zahraniční restauraci. Případně si půjčil rakev na střechu, když už by to muselo být. A pasažérům bych řekl, že každý má nárok na jeden kufr.

Upravit tu tyč by taky nebyl problém, ale to už jak chceš. Hlavně sis mohl zjistit, co přesně by ta úprava obnášela, zda zkrátit, nebo svařovat?

Jedete kempovat se stanem? Loďka sebou?

Tak hlavně aby ta origo síť z Peugeotu pasovala, jinak by se hodně bránili vzít ji zpět - zůstala by jim ležet.

Respekt k zakonum? Ja osobne si myslim, ze to neni ani tak o zakonech, ale o zdravem rozumu. Asi jako se rozjet ci nerozjet s nepripoutanym clovekem. To ze je to jeho vec dle zakona neznamena, ze to neni moje vec kvuli me bezpecnosti.

Tycky jsou vetsinou takove, ze se k nim skrz sit blbe dostava a jsou na puzinkach, ze ji zmacknes a zacvaknes a ona se dorovna.

Jinak teda uprimne receno dat za to i 4500 je fakt ulet, natoz u  Forda za 8999 :D

před 28 minutami, MotoMoto napsal:

Já to fakt moc nechápu, síť za 300,- to vyřeší a Ty musíš utratit takový ranec? Navíc je ta mříž fakt nepraktická, síť zmuchluješ do postraní kapsy. Podle mého to jsou vyhozené peníze, ale asi to tak nevadí.

 

a jak tu sit chytne prosim te do strechy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho allegra jsem měl strach, že v případě že to nebude sedět, nebo to bude poškozené,... nebo nevím co, tak jsem nahraný s reklamací.. Ale už je to jedno, dnes jsem v Peugeotu složil zálohu 

Teď jsem se díval na to allegro, je tam síť pod označením 7220 AA, mě objednali 7220 Z9. Je to stejné? 

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Scratch:

Nemusíš přeci do střechy, já to dělám tak že síť zaháknu za krajní zadní opěrky hlavy a pak pod stropem dozadu ke dveřím kufru, tam jsou na zemi oka. A i když je auto plné až ke střeše, tak je náklad pevně ukotvený.

A to prosím mám doma roletu za zadní sedadla, originál, ale použil jsem jí jen jednou, protože fakt pak nevíš kam s ní.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...