Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajištění nákladu


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj,

v létě se chystáme s mým pažoutem k moři do Chorvatska a protože bude čtyři osoby, tak předpokládám, že kufr auta bude narvaný k prasknutí až ke stropu. Nevím, jestli s takovou nakládkou nemůžu mít třeba problémy v Rakousku co se týká bezpečnosti zajištění nákladu. Řešili jste toto někdo? Dá se do toho mého breaka/kombíka vložit nějaká dělící mříž? Nějaké zaslepené otvory v kufru u stropu jsou, takže by tam něco mělo jít dát. Nebo existuje nějaká síť? Nebo to neřešit?

NA internetu nic k prodeji nenacházím. A druhá věc, co mě napadla - kdybych snad něco, nějakou mříž sehnal a namontoval, nemůžu padnout v podezření, že mám vůz jiné kategorie než je v TP?

Díky za rady, postřehy

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je vic k vzteku nez k prakticnosti...... akorat tim znicis tapec na strese....... 

@Milhausekkk kdybys byl z prahy, vyzkouseli bychom tu moji. A ano, Rakusaci to velice resi, ze nemas veci pod roletkou............

Ja mam v Mondeu taky neorigo, tedy z nejakeho jineho auta. Zmer si rozmer tech kotvicich bodu ve strese a hledej. Vetsinou je to nahore teleskopicky, takze se to da pouzit i z jinych aut.

Tahle by ti tam mohla pasovat:

https://www.sbazar.cz/sbudina/detail/24124215-peugeot-306-sit-na-psa

https://www.sbazar.cz/horka.martina/detail/41265957-sit

 

29425028_1460684564043236_803622150369605210_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli bych to ustál před policií v Rakousku, mít náklad zajištěný jen gumou... nevím, c myslíte

Každopádně pátrám už pár hodin po internetu a dělící síť-mříž je na peugeot 307 problém najít. Asi budu muset zajít do peugeotu a poptat originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normální síť univerzální za pár korun a bohatě to stačí. Jde spíš o vlastní bezpečnost než o policii. Jednou synek dostal za krk notebookem v brašně a málem mu uletěla hlava. Od té doby jedině se sítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Milhausekkk napsal:

Nevím jestli bych to ustál před policií v Rakousku, mít náklad zajištěný jen gumou... nevím, c myslíte

Každopádně pátrám už pár hodin po internetu a dělící síť-mříž je na peugeot 307 problém najít. Asi budu muset zajít do peugeotu a poptat originál.

Myslim, ze to moc resis, to by museli pokutovat vsechny pastikare co miri v lete do chorvatska. Ja mam v rakousku vzdycky vitr jen z toho, abych nemusel strhavat folie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fruktis ne ta opravdu nestaci, uz kvuli bezpecnosti.... ani nevim,, jak by se to tam uchytilo.

@Ajdamek oni ale poklutou jen pastickare z madarska, cech a slovaky. Protoze ti jedini jako idioti na svoji bezpecnost vetsinou kaslou...... v rakouskych autech, nemeckych apod jsem vetsinou videl bud sit, nebo rakev na strese (ale to radsi tu sit, nez jet s rakvi.....)

@Milhausekkk hele me na mondeo stoji 9000 a to nejsem magor. Takze jsem jen 14 dni oblejzal internet a pak jsem ji za 1000 koupil od frajera na mondeo clubu. Ja ti zmerim tu moji, teoreticky by se ti tam mohla vejit, myslim, ze ma jeste jednu mozna dve v zaloze, ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...