Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sparovani nového klíče s DO


TonyIII

Recommended Posts

Takhle mi začala zlobit dálka na starém klíči. Zajel jsem k zámečníkovi, ten ji položil na takovou krabičku a povídá " máte slabý signál" Vyměnil baterku a zase nic. Skončilo to výrobou a načipováním nového klíče a ten starý mám v záloze. Nový klíč funguje na cca 25 metrů. Vybral jsem si bytelnější model a stálo mě to 2K.

https://www.dobry-obchod.cz/produkt/48pg118-nahradni-obal-vystrelovaciho-klice-pro-peugeot-3-tlacitkovy/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 6 měsíců později...

Ahoj, mozna ma muj problem souvislost se sparovanim, hledal jsem a nic nenasel, nejde mi zamcit vuz pres central a ani tlacitkem zamceni v aute, po stisknuti tlacitek v aute dvakrat lupne, jednou ze se zamyka, a hned ze se zase odemyka, (kufr odemcit prostrednim tlacitkem jde), nemuze to mit spojitost s odpojenim baterie, dela mi to prave od doby co jsem musel odpojit baterii ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nema DO je fukcne..sparovane....problem mas v zamku dveri , ktorych to ti nepoviem musis zistit sam....

odpajat a uvidis...po zamknuty nepride signal , ze tento pohyb zamok vykonal...tak sa zas auto odomkne....

druha moznost je zle zavrete dvere , co by ti svietil aj interier....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...