Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 očekávatelné závady ?


Návštěvník

Recommended Posts

Zkusím to vzít postupně

P607Plda: no Jumpík už dosluhuje, kastle už je vytahaná a  povolená ve svárech, všechno povrzává, zadní dveře jdou někdy zavřít jenom silou a někdy se samy otevřou, prahy jsou zrezlé-zatím jenom puchýře, ale je to otázka času. Prostě dokonale zamortizované auto.

Espero: no ony se ty ryby přepravují v termoboxech, místo vzduchu kyslík, v zimě se můžou přidat heatpacky na přitopení, existuji "granule" na pohlcování dusíkatých látek.....ale stejně nejlepší řešení je rychlá cesta k odběrateli

Stejsn: jo, ty tyčky s klouby, to je prostě bolest. Ale je na ně celkem slušný přístup a dneska už to nestojí tolik co kdysi.

PaKr: díky za odpověď ! Na to BSI mám alergii odjakživa, zjevně oprávněně.  V té Zašové-to je p.Vinklárek? Noťas vozím většinou taky, takže přidat nějaký kabel a soft, to je dobrý nápad.

ozzy56:já párkrát Partnerem jel, takové dálkovky fungl novýma autama  a moc mi to auto nesedlo. Ono je dokonale vymyšlené po užitné stránce, šoupačky jsou super, ale mi se tam nějak blbě sedí a řadí, neumím si v tom udělat pohodlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš zač :-)Odkazy ti pošlu do zprávy,ať to není brané jako reklama. To BSI se pokazilo jenom jednou a to jsme najezdili hodně a s několika autama, ale problém je v tom, že i když šance na tohle je jak na výhru sportky, tak jsi dojel. 

Jinak jezdil jsem i s Partnerem (2010) a někdy mě bolela noha v kotníku asi díky jinému úhlu sedaček a pedálů.Sice nebylo to špatné, dobře se vystupuje(při rozvážce fajn),ale prostě ve 206 a 406 se mi sedí líp  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 5. 2018 at 16:42, David 106s16 napsal:

Po pár pokusech se mi podařilo zadat správné heslo ku původnímu účtu :-) 

Tak teď už budu psát z tohoto.

@David 106s16 Tímto příspěvkem jsi se přiznal k porušení pravidel fóra ("Zákaz multiregistrace"). Pokud zapomeneš heslo, máš možnost požádat o jeho obnovení.

Teď Ti nezbývá nic jiného, než požádat @Schreek nebo @ChouLu o sloučení Tvých dvou registrací do jedné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, celá tato chyba vznikla mým lajdáctvím a leností. Uvědomuji si to a velice mě to mrzí. Takováto chyba se mi stává maximálně jednou za 10 let, ale i přesto z toho vyvodím závěry.

Snad jsem situaci vyřešil tím, že jsem požádal o smazání toho nového, závadového účtu.

 

Kluci, je to tady nějaké divné. Většina těch lidí, co jsem tady znával, už tu dávno není, ani Mašinka, který to tu založil. Bývaly časy, kdy jsem tady lidem celkem pomáhal, měl jsem přístup k Peugeotí dokumentaci a většinu tehdejších aut jsem důvěrně znal. Spousta lidí si u mě na vrakáči bylo pro náhradní díly. Teď, když jsem požádal o radu já, jsem se dočkal výsměchu a ve finále i veřejného pokárání za založení nového účtu. Čest vyjímkám, které měly snahu poradit.

S radostí to heslo zase na 10let zapomenu.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David 106s16

To není ani tak pokarani jen rada co máš udělat to jest nechat si sloučit účty... Nikdo se ti nevysmival ale sám víš že tohle forum je volnočasová aktivita a bohužel ne vždy se člověk dočká odpovědi hned jakou by potřeboval tak to neber nějak zle :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David 106s16 Ano, máš pravdu, mnoho se tady změnilo. Také pamatuji to dřívější fórum, i když oproti Tobě jsem cucák, registroval jsem se zde až rok po Tobě.

Omlouvám se, že jsem Ti zde neporadil, ale nikdy jsem 206tku nevlastnil a jen dohady "jedna paní povídala" jsem Ti psát nechtěl. Příspěvek jsem napsal jako radu, co máš udělat, aby jsi nepřišel o nic z nového účtu. Kdybych ty pravidla bral tak vážně, už jsi mohl mít BAN ;)

S převozem rybiček Ti přeji hodně úspěchů a co nejméně starostí na cestách. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...