Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

50.sraz Peugeot clubu - Poděkování


Recommended Posts

Rad bych podekoval organizatorum za to ze jsme si mohli uzit hezky rodinny vylet, i kdyz to bylo kvuli rymicce jen na sobotu. Radi jsme po nekolika letech opet potkali zname tvare :-)

Misto nezklamalo, jidlo super, pocasi krasne, mlyn byl uzasnou zastavkou, mala ocenila piskoviste a prolezacky... tak az zase bude sraz tady treba prijedeme opet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky organizatorum za hezky sraz a vsem co dojeli, za tu pohodovou partu. Rad jsem poznal nove tvare a s tema znamyma prijemne pokecal :) 

Misto krasne, jidlo dobre (az na ty pro nas presolene polevky :D, ale to je spis v nas, ze min solime), pocasi krasne, mlyn byl zajimave zpestreni, deti ocenily hlavne jezdici nevim co :D

Vsechny jeste jednou zdravime a abych naplnil porekadlo Fordem tam, vlakem zpatky, tak se mi na D11 rozsvitila kontrolka Engine mallfunction, a auto ztratilo tah. Tezko rict, co bude s tim PSA motorem :D 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já také děkuji organizátorům za krásně připravený víkend, přírodě za krásné počasí a Vám všem co jste tam byli , za super atmosféru !!! 

Dodatečně se omlouvám všem, kterým jsem po celou dobu dělal chutě svými pochutinami a majiteli restaurace za to, že jsem u něj neutratil ani korunu :(

Také všem děkuji za to, že můj nepeugeot neutrpěl žádnou "sranda" pomstu :D na narážky jsem už zvyklej ty mi nevadili  :D

Cestu na sraz i zpátky jsem měl na pohodu , zpátky dokonce pro mne za neuvěřitelných 8 litrů /100km :mrk  

@Scratch Mates moc děkuje a já za Rajec taky.

 

 

Dodatek k výhrám :

Ten kdo vyhrál cenu kde v igelitce byl produkt firmy TEC 2000 a nebude si vědět rady k čemu to je a jak to použít , klidně mi napište sz nebo i mrkněte sem http://www.tec2000.eu

@Vvitty ad Patriot EU od Mistercar Group , veškeré info tady http://www.mistercar.cz/patriot-eu/

                     montáž ti zajistí např. montážní středisko Peugeot Domanský na Černém Mostě , kontaktuj tamní techniky @SV 24 nebo @Print rádi se tě ujmou . Kdyby něco tel na mne máš. 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Super víkend, super zážitky, perfektní soutěže (dělat zátěž v tahaném Ionu po 3 hodinách spánku byl sice záhul, ale dal jsem to), moc příjemný orienťák, je to tam fakt pěkný kraj. Překvapilo mne, že se nikdo nepřipojil s koupačkou v rybníce večer ani ráno v neděli, asi jsme moc zhýčkaný klub. Všichni mazali do sprch. Jídlo paráda, Primátor byl nafukovací hodně, ale zas to bylo mistni krajove pivo, takže OK.

Organizátorům i osazenstvu kempu palec nahoru (teda všechny). 

P.S. já to vzal domů zase na kochačku vesničkama s obídkem v BBQ Smokehaus u Vysokého Mýta. V Olomouci ne rychlonabíječce u Superchargeru jsem natrefil na 2 Tesly, 2 Nissany Leaf a dodávku eNV200, které se vracely ze zámku v Náměšti zpět na elektrosraz Olomouc Horní náměstí. No tak jsem se připojil a zkysnul tam do  večera a domů dojel po desáté v noci.  Jinými slovy cestoval jsem 12 hodin ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...