Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis automatických převodovek


Ice-man

Recommended Posts

Delalo mi to taky,  diag napsala vadnej nejakej ventil, byli tam dva a ja nevedel kterej tak jsem koupil oba,  za 3000 celkem a pak na heveru s pp205 behem 3 hodin vymenil bez sundani prevodovky. Vypustil olej sundal rj prevodovky a pod ni pod vikem byl mozek z ventilama, vymenil ventily nalil olej a fertig. Prvne skoc na diag peu co tam skace za chybu. Treba je to jen kravina typu dolit olej apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo už to vidím. 48 výskytů. Nevím kdy to mohlo být naposledy vymazané. Mě se teprve teď objevila hláška na displeji proto to řeším. Leda že by se ta chyba zaznamenávala i bez hlášky.

Každopádně jsem sehnal člověka který tady v okolí automaty opravuje. Taky říkal, vyčistit hydroblok a nový olej. Až se k němu dostanu dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem mel 406 s AL4, patral jsem, kdo tu hruzu vyrabi a dopatral jsem se, ze to vyrabi Renault ve sve fabrice nekde na severu Francie a pouziva k tomu nektere komponenty japonske firmy Jatco. Byl to takovy pruser (zvlast zacatek vyroby), ze se k tomu japonci prestali hlasit.

edit: tak ta fabrika je ve Valenciennes a patri PSA, ne Renaultu. Ale jsem si temer jisty, ze pred temi cca 20 lety patrila Renaultu.

Upraveno uživatelem devdem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...